Kış Kutlaması Takvim Yarışması

Sizce Hangi Takvim En Güzeli?

• Toplam oy kullanan
    260
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili Grepolisçiler,

Öncelikle yarışmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Zevkle tasarlanmış onlarca takvim ulaştı ekibimize. İçlerinden finalistleri seçmek oldukça zor oldu, elimizde olsa tüm takvimleri oylamaya koymak isterdik ama kural kuraldır...

İşte alfabetik sıraya göre 10 finalistimiz:

Takvim 1
4s1k1995.png

Takvim 2
babamuhtar.png

Takvim 3
bordomaviaski.png

Takvim 4
cemilker.png

Takvim 5
hilo0714.png

Takvim 6
kiraz.png

Takvim 7
legollas44.png

Takvim 8
marksman6761.png

Takvim 9
pow3rball.png

Takvim 10
voyeur666.png

27 Aralık tarihine kadar en çok oy alan takvimin uluslararası yarışmaya gönderilmesi için ankette oy kullanın. Ülke birincisi 28 Aralık'ta duyurulacak.

En çok oy alan 3 yarışmacı Premium Altın kazanacak:

1. 3000 Altın
2. 2000 Altın
3. 1000 Altın

DeletedUser

Guest
takvim ler neye gore secildi bu 10 takvimi secerken neye ve kimlerin secimine gore deyerlendirildi ?????

DeletedUser768

Guest
Böyle bir yarışma yapılıyor fakat yarışmada şaibeler vardır.Şaibeler giderilmeden ödül verilmesi yasal olarak doğru değildir
Bu konuda destek ekibine gerekli bilgileri içeren bir ticket atılmıştır.

Yönetimin bilgisine...

DeletedUser

Guest
Yani, neye göre seçildi bunlar. Kriterler neler, açıklayın bizi de aydınlatın,. Oylamadaki 4 resim çok saçma şeylerle doldurulmuş, çok uyumsuz. Madem oylamaya sadece 10 fotograf konuyor, özdeşmeyen, farklı seçilmiş resimler konulsun.

DeletedUser

Guest
Mesala , masada içki içen kadınla erkeğin bardaklarının aynı desenli olanları da var, ondan hiç konulmamış, konulmalıydı

DeletedUser

Guest
Yani, neye göre seçildi bunlar. Kriterler neler, açıklayın bizi de aydınlatın,. Oylamadaki 4 resim çok saçma şeylerle doldurulmuş, çok uyumsuz. Madem oylamaya sadece 10 fotograf konuyor, özdeşmeyen, farklı seçilmiş resimler konulsun.
Tamamiyle hak veriyorum

DeletedUser831

Guest
Arkadaşlar neye göre seçildiğimi bilmiyorum..ama şahibe falan olduğunu da sanmıyorum ...herkes gibi bende normal bi şekilde katıldım..taktir yönetimin..

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar neye göre seçildiğimi bilmiyorum..ama şahibe falan olduğunu da sanmıyorum ...herkes gibi bende normal bi şekilde katıldım..taktir yönetimin..

Muhtar tabiki burdaki durumun seninle alakasi yok aksine sevindim ve destekledik tum arkadaslarla ama eyer resimler yarisacakdiysa bazi durumlara dikkat edilmesi lazimdi.

tum resimler sunulabilirdi hatta sahislar deyilde resimler yarisirdi su anki yarisma sahislarin hatta ittifaklarin yarisi nacizane gorusum budur.

DeletedUser

Guest
Hepsi birbirinden kötü oyuncuların hayal güçleri bu kadarmı !

katılsaydım %89 ihtimal kazanmıştım

DeletedUser

Guest
ßende neye göre seçildiğini bilmiyorum Fakat Benide seçmişler Oy Kullanan Arkadaşlara teşekkür Ederim.

DeletedUser

Guest
sacma sapan bı yarışma sonucu oldu tum resımleri göremedık saibenın buyugu var ortada

DeletedUser768

Guest

Şaibe seçimde varmı yokmu orası meçhul,benim bahsettiğim şaibe oylamadadır.Sahte hesaplar ile oy kullanılmaktadır ve bu oylama geçersiz sayılması için gerekli mücadeleyibaşlattım.Desteğe bildirim amaçlı yazı yazdım ve konudanda bildirdim.Bu mevzuyu çözmelere gerekiyor.Söz konusu oylama yasal olarak geçersizdir.

Fakat ben şaibe dedikten sonra birçok kişi şaibe var demiş.Onlar şaibeyi seçilen resimler sanıyorlar fakat farkında değiller.Üye listesini inceleyin biraz.Oylamada şaibe var,siz daha mevzuyu bilmeden kalkıp şaibe var derseniz anca yorulduğunuzla kalırsınız.Eğerki benim gibi resmi kayıtlarınız varsa ve şaibeden eminseniz desteğe başvuruda bulunun.Ben şaibeyi bildirdim.Artık gerisi oyun yönetiminde.İşleme alıp almamaları onları alakadar ediyor.Fakat bu oylamadaki şaibeden dolayı işlem yapılması yasal olarak gereklidir.

DeletedUser768

Guest

DeletedUser

Guest
burda olucak olan tek şaibe oylamanın kullanıcılara sunulması. bu şekilde oylama güzel olan takvimi değil çevresi olan takvimi seçiyor. burda uluslararası oylamaya kötü bir takvimin gideceğini gösterir. ben gerçekten çok oy olan takvimlerde hiçbir düzen oldugunu görmuyorum gerçekten bu oylamanın moderatörler tarafından yapılmasının çok daha adaletli olacagını düşünüyorum. bu şekilde uluslararası yarışmadada güzel bir takvim göndermiş oluruz.

DeletedUser

Guest
Öncelikle Kazananı tebrik ederim.Ggörsellik bakımından mı yoksa Öylesine mi seçildi resimler. bu nedenle, neye göre değerlendirildiğini bilmediğim için oy vermiyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.