Yeni Dünya Hk.

• Konuyu başlatan DeletedUser3157
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3157

Guest
Yeni dünyanın açılışı ile ilgili bir konu bulamadım. Yeni dünya hakkında var olan anketler de hep eski anketler. Sigma 2 ay sürede açılmış. Eğer yeni dünya da 2 ay sürede açılacaksa anketleri yenilemeniz gerekmez mi ? Biz yaklaşık 25 kişi yeni dünya hakkında bilgi bekliyoruz.
Önerim şudur. Anketleri yenileyip yeni dünyanın açılışını 1 gün değil de 1 hafta önceden duyurursanız daha güzel olur

DeletedUser2269

Guest
Anketleri sizlerde açabilirsiniz. Oyun forumundan sizleri buraya davet ediyorum :)

DeletedUser3157

Guest
Anketleri sizlerde açabilirsiniz. Oyun forumundan sizleri buraya davet ediyorum :)

İttifak forumuna zor yetişiyoruz :) Peki tabi belli değildir ama sigma ile bir önceki dünyanın arasında 2 ay süre var. Ama ondan öncekiler arasında 3 ay var. Artık yeni periyodik düzen 2 ay mı oldu yoksa bu talebe veya sizin kararınıza göre mi şekilleniyor ? Serverın açılışını hızlandırmamız için yapabilceğimiz birşey var mı :)

DeletedUser2269

Guest
Yeni açılacak olan Dünyaların herhangi bir düzeni yok. Bizim kararımıza göre de açılmıyor :)

DeletedUser2856

Guest
şuraya bakarsan eğer hangi aralıklarla yeni dünya açıldığını daha rahat takip edebilirsin. genelde toplu olarak açıyorlar dünyaları.
18 aralıkdan beri hiç yeni dünya açılmamış.