Yalancilar

• Konuyu başlatan THE KING OF THE GREPOLIS
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Beyler mu dünyasinda yer yalan yalanci ve düzenbaz insanlar ne biçim oyun sergiliyor buna başta olan oyunda en önleri çeken insanlar neden yardimci oluyor birakin artik bu işleri oyun bu oyun adam gibi oynamayi öğrenin artik... Herkez kendine güvenmiyor arkasina almiş abi abla çekerek işi götürüyor uyanin artik açin o gözlerinizide görün gerçekleri birakin y.lakaliği...

DeletedUser

Guest
Beyler mu dünyasinda yer yalan yalanci ve düzenbaz insanlar ne biçim oyun sergiliyor buna başta olan oyunda en önleri çeken insanlar neden yardimci oluyor birakin artik bu işleri oyun bu oyun adam gibi oynamayi öğrenin artik... Herkez kendine güvenmiyor arkasina almiş abi abla çekerek işi götürüyor uyanin artik açin o gözlerinizide görün gerçekleri birakin y.lakaliği...
Kardeşim mu dünyasında yer gök yalancı düzenbaz insanlarla dolu demişsin .Sen dürüst biri ol farkedeceksin ki aslında mu dünyasında ki oyuncularda dürüst ve güzel .İnsan kendisi nasılsa başkalarınıda öyle görürüyor .
Herkes arkasına birini almış değil bir kere , birlik duygusunu kardeşlik duygusunu arkasına abla abi almış olarak görüyorsun .Sen düşersin tökezlersin ittifakın yani ,kardeşlerin sana yardım eder . Bu yalakalık değildir .Bu aile olmaktır .

DeletedUser

Guest
ibra okuma özürlümüsün sen...? sen bir yalancısın hemde kör...! yer gök yalancımı demişim ben bu bir laflarına dikkat et... onlardan birisin sende anlaşılan... sen mu da oynuyor isen bi nick verde bilelim kim olduğunu burada ciddi bi konu var tartışmaya gerek duymuşsun hayırdır bi sıkıntınmı var bişey mi yaptım ben sana? yaran mı varda gocunuyorsun dostum...? kelime oyunu yapma bilgilerim ile gömerim seni saygılı ol... evet herkez arkasına menfaat olarak birini almış gerçek dostluklar arkadaşlıklardan bahsetmedim fark ettiysen...

DeletedUser

Guest
evet son laflarında satırlarında sana katılıyorum ama bilip bilmeden konuşma görmesem yada duymasam emin ol burada laklak etmem ben sen gibi... tekrar diyorum bunun adı y.lakalık başka bi açıklaması yok... ben kimseden yardım istemedim bu seviyeye gelene kadar... isteyen arkadaşlar nasıl istiyor biliyormusun clana giriyorlar direk ya asker yardımı gemi yardımı hammadde yardımı beyler saldırı alıyorum yardım edin diyor ve bu insan başka bi clana geçti bizlere söylemeden orada y.alakalık yaparak yükseliyor yavaşta olsa...

DeletedUser

Guest
bunun gibi ornek yada isim çok verebilirim ben sana gerçeklerden korkmam yada bildiklerimden fakat bi daha terbiyesizlik yapma bilmeden... mu dünyasında oynarken The Colony varken sebepsiz yere bırakıp başka ittifaklara katılan insanlar vereyim isimlerini onların cevaplarını yaz bi herkez gerçekleri bilsin...

DeletedUser

Guest
Hocam sebepsiz yere ittifak değiştiren oyuncular canını sıktıysa bunda bi kusur yok, oyun halidir herkes kendini güvende hissettiği bulunmaktan memnun oldugu ittifakta oynamak ister. İttifaklar köklü değilse, oyuncuları arasında yardımlasma tam oturmamışsa bunlar hep olur. ittifaklar yıkılır, yeni ittifaklar kurulur. bazıları ayakta kalır bazıları zamanla yok olur. bu oyunun dogasıdır.

DeletedUser2729

Guest
Demek sende sığıncak liman bulmuşsun king , hayırlı olsun ;)

DeletedUser

Guest
carlos54 uzun zamandır görüyordum mesajını fakat cevaplamadım k.b. şimdi hazır silinmiyorken konu cevaplıyım bazı ama bazı kendini beğenmiş şu arkadaşlar var ya KAPAK olsun. ittifak değiştirebilir herkes özgür hakkıdır kimse ama kimse karışamaz. güveni menfaat olarak karıştırmayalım ama güven ayrı menfaatçi, fırsatçılık, çıkarcılık apayrı şeyler bunu göz önüne alın. ittifaklar arasında bir polemiğim yok benim kardeşim.
sadece bazı yalancı insanlar var ve şuanda hakaretten dolayı ban yada ceza yedi belki de FREEDQM odur :D yarası var anlaşılan arkadaşın yada kaşıntısı :) ve daha da terbiyesiz bu oyuncular sürekli ban ve engel yediklerinden bıkmıyorlar yalama olmuşlar :D takdir edersiniz ki o kişi beni ittifaka alıp attı bir nevi kendi kuyusunu kazdı ben ayaklanma çıkarıyorken 2 şehrinde gocuna gidip şehir nicklerine hakaret olarak yazı yazmış benim şahsıma yapışmış terbiyesizlik buda ve OYUN YÖNETİCELERİNE şikayetimi dile getirdim burdan da tekrar TEŞEKKÜRÜ borç bilirim. CEZA ALDI...

freedqm arkadaşa gelirsek ; sen ne demeye çalışıyorsun hemşeeerrrimmm :D hayırdır sana ne yaptım king demişsin ya EVET ZORUNAMI GİTTİ?
Carlos54 arkadaşın yazdıklarını okumadın herhalde?
istediğim ittifaka girerim saygı sevgi ile ayrılırım yada kalıyorum bundan sana ne? hayırdır sen bana mı iş koyuyorsun kardeş?
bu arada EYV. ben Liman değil gerçek İttifakımı buldum Beni satmayacak Harcamayacak...

boş yorumlar yazıp beni kızdırmayın. ÇEKEMEYEN HERKES İÇİN Bİ DAHA...!
AKINCILAR
THE KING OF THE GREPOLIS

DeletedUser2658

Guest
AKINCILAR Grepoliste bir markadır kim ne derse desin oyun başından beri sildiğimiz oyunu bırakıp giden birlikler bunun ispatıdır. AKINCILAR kardeşlerin oluşturduğu bir birliktir yıkılmadık ve serveri tek başımıza bitiriyoruz 7 harikayıda kuracağız :cool: :D :p

DeletedUser2852

Guest
Gamadan beri bu anı bekliyorum.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif