Ukrayna Krizi Hakkında

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili oyuncular,

Son günlerde Rus Ordusunun Ukrayna'yı işgalinin yıkıcı etkilerini hepimiz büyük bir üzüntüyle izliyoruz. O bölgeden gelen yıkıcı savaş sahnelerini görmek bizi çok üzdü. Dünyada hiç kimse, savaşın ızdırabını, yıkımını ve kayıplarını yaşamamalı ama bu son zamanlarda milyonlarca insanın gerçeği.

InnoGames, mültecilere yardım etmekten doktorları eğitmeye kadar insani yardım çalışmaları yapmak için kurulan, tanınmış kuruluş Kızıl Haç'a 10.000 Euro bağışta bulundu. Bunun yanı sıra, bu korkunç savaş nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan Ukrayna halkına yardım eden kuruluşlara battaniye, şişme yatak ve malzemeler de ulaştırmayı düşünüyoruz.

Yardım etmek isteyen ve tam olarak nasıl yapacağını bilmeyen birçok insan var, biliyoruz. Ukrayna'da güzel ve güçlü bir oyuncu topluluğumuz var ve bu zor zamanlarda onları desteklemek için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Bu nedenle, hep birlikte bu zor zamanlarda Ukrayna halkına destek olmanın yollarını içeren güvenilir bir liste paylaşmaya karar verdik:
.

Birbirimize karşı nazik olalım ve daha iyi ve daha barışçıl zamanların gelmesini umalım!