[THOR]Oddyseus vs [Dumlupınar]cx118

• Konuyu başlatan DeletedUser690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser690

Guest
Tüm Thor ve Dumlupınar ittifakına hem savunana hem saldırana tesekkürler. Bu Koyacagım rapor hakkaten şık bir rapor belki örnekte oluruz oyunun forumumuzun keyiflenmesi acısından....

2 ittifakta büyüklügünü gösterdi helal olsun..

Güzel Savas.png
alexander_ver6.jpg

DeletedUser

Guest
372,496 puan ortalamasına sahip bir ittifak ile 302,241 puan ortalamasına sahip bir ittifak arasında gerçekleşen bir savaş için oldukça zayıf bir rapor değil mi bu? O dünyada çok daha kanlı savaşlar olmuş olmalı.

DeletedUser690

Guest
Bundan sonra koyulursa sende kanlı savasları görmüs olursun:) Elbette daha büyükleri vardır ama foruma olan ilgiden dolayı kimse koymak istemiyor bisiler:)

DeletedUser768

Guest
Forumda sürekli aktif olan birtek ben varım galiba. :)

Rapora gelince de, diğer raporlarıda gördüğümden çok kanlı olduğunu söyliyebilirim. :D
11k savaş puanıda bir rekor sanırım. :D

"Oddyseus seni gayriresmi sonuçlara göre Grepolis Türkiye sunucusunun 1 saldırıda ençok savaş puanı alan oyuncusu ilan ediyorum." demeyi çok istiyorum. :)

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Adam hiç savunma gemisi yok :( hiç mi düşünmemişler

DeletedUser690

Guest
Savunma gemisi olsa bu rapor nası oluscak:)

Son rapor kardesim bu

DeletedUser

Guest
Ben de savunan taraf olarak her iki tarafı da tebrik ediyorum. Örnek bir savaştı bence. Hem savunma, hem de saldırı açısından.

DeletedUser782

Guest
buda benden bugün gerçekleşen fetihte gelen en güzel raporlardan birisi

m9rgy.jpg

DeletedUser782

Guest
günün saldırganı olarak bir tanede güzel rapor ben paylaşayım...

mb0k4.jpg

DeletedUser768

Guest
Yeter artık rapor paylaşmayın şurda.Moralimi bozuyorsunuz.Oyun forumunda rapor burda rapor artık soğudum oyundan.Bune böyle günde enaz 2 3 bin kayık kesiyorsunuz. :D

Şaka bir yana tebrik ederim abi.Gerçekten çok iyi gidiyordsunuz.Böyle giderseniz ben size nasıl yetişicem? :)

İyi Forumlar