Türk Turan Birliği Savaş Rapoları

• Konuyu başlatan Messsy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser77

Guest
5r76m.png

5r77f.png

5r77u.png

5r78p.png

5r7b1.png

5r7bg.png

5r7c9.png

5r7df.png

5r7fy.png

5r7hg.png

DeletedUser77

Guest
5r7hx.png

5r7jn.png

5r7k9.png

5r7ks.png

5r7lb.png

5r7lt.png

5r7mb.png

Sonuç olarak 40 punch şehri bir Türk Turan Birligi şehri etmedi.
Neyse asıl göstermek istedigim bu savunma dostlukla yapıldı bir daha
emsali zor görülecek bir dayanışma sergiledi tüm dostlarım. Hepinize
çok teşekkür eder iyi oyunlar dilerim... Kazanan bizlerin dostlugudur...

DeletedUser

Guest
heheheh yazık ya şu an giren ateş gemilerinin raporları bana geliyor hiç biri kayıp vermemiş o raporları da koy ben ugrasamam ögle kesip biçmekle :D bizim ittifak forumuna alayım seni ordan kesip biçersin

DeletedUser

Guest
5 ittifakınızın dayanışma gücü tek ittifak etmedi geçmiş olsun dileklerini söylüyor akrapolis onun adına yazıyorum bu sefer kocamış kurt oldu:)

ayrıca akrapolis di,yorki 176 ateşi girmiş sonra onuda koysun 8 biremle direnmeye çalışmış diyor 8 birem mefta olmuş tabi:)) yokmu daha kesilcek geminiz diyoruz

DeletedUser

Guest
1.Oyunu bırakan birinin şehirlerini alabilirsin tabi ki gayet mantıklı.
2.Saldıran birden fazla olunca savunanında bu değerlere eşlik etmesi gerekiyor haliyle.
3.Bu oyunu sen altınla oynuyosun biz birlik ve beraberliğimizle.

oyun bırakan diyorsun siyahayın köylerini aldım 4 şehiri vardı son damlasına kadarda savundu tabi şehirlerinin hepsini kaybedince oyunu bırakması normaldir:)

Not : Foruma oyundaki veyahut forumdaki özel mesajların paylaşılması yasaktır!.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Konuyu tartışma alanına çevirmişsiniz arkadaşlar. :) Burası rapor paylaşım konusudur tartışma alanı degildir. Forum içerisinde Özel Mesaj Paylaşımı yasaktır bilginiz olsun.

DeletedUser77

Guest
5 ittifakınızın dayanışma gücü tek ittifak etmedi geçmiş olsun dileklerini söylüyor akrapolis onun adına yazıyorum bu sefer kocamış kurt oldu:)

ayrıca akrapolis di,yorki 176 ateşi girmiş sonra onuda koysun 8 biremle direnmeye çalışmış diyor 8 birem mefta olmuş tabi:)) yokmu daha kesilcek geminiz diyoruz
Bir insan grubu bu kadar hazımsız olabilir... Yahu saldırmaya başlamadan evvel 13.190 olan kültür puanım şimdi 27.048 sizi kese kese mezbahaya çevirdik ortalıgı ne kösele surat varmış? akrapolis seni posta güvercini olarakmı kullanıyor? Kendi neden yazamamış? SAYGISIZLIGINDAN mı? Bir sanal oyunda bile saygısızlık yapacak kadar hazımsızsa zaten ne denirki ?

DeletedUser

Guest

Tutturmuşun bi 5 ittifak diye bak bakalım kaç kişiyiz ittifakta, ne kadar kişiysek o kadar savunduk şehri sizde aynı şekilde o kadar kişi saldırdınız ama aramızda çok büyük bir fark var siz altınla saldırıyosunuz biz kardeşlikle savunuyoruz.

DeletedUser77

Guest
Tutturmuşun bi 5 ittifak diye bak bakalım kaç kişiyiz ittifakta, ne kadar kişiysek o kadar savunduk şehri sizde aynı şekilde o kadar kişi saldırdınız ama aramızda çok büyük bir fark var siz altınla saldırıyosunuz biz kardeşlikle savunuyoruz.
Agzına saglık Mesutum ama sende birşeyi unutuyorsun canım kardeşim Sen ne kadar Anlatırsan anlat sonuç karşındakinin Anlayabildigi kadardır :)))

DeletedUser

Guest
NaturaL,sana katılıyorum.Arkadaşları da,seni de kınıyorum =) Bu savaş,normal şartlarda yapılmış olsaydı,kaybedilmesi imkansız olurdu bizim açımızdan.Yalnız eşit şartlarda yapılmış bir savaş değildi.Natural biliyor musunuz,oyuna güvenimiz pek kalmadı? =)

DeletedUser77

Guest
Bu Kocamış kurt filan lafları tam onun seviyesine göre laflar.
Hoca senin bu akrabilmem ne heralde palavrayıda seviyor. Sanırım bu raporu istedin benden buyur elbette...
akrapolisrapor.jpg

DeletedUser

Guest
Ne kadar devam edecek böyle? Gerek var mı?
Oynamak için yanlış bir oyun seçmişim.

DeletedUser1743

Guest
Birazcık abartılmış bence arkadaşlar bunu bu foruma yansıtmanız güzel fakat tartışmalar biraz kötüye kaçmaya başlamış ne gerek var güzelce savunulmuş ve saldırılarda bi o kadar güzel gerek varmı üslubumuzu bozup kalp kırmaya hadi savaşa devam :D

DeletedUser768

Guest
Birazcık abartılmış bence arkadaşlar bunu bu foruma yansıtmanız güzel fakat tartışmalar biraz kötüye kaçmaya başlamış ne gerek var güzelce savunulmuş ve saldırılarda bi o kadar güzel gerek varmı üslubumuzu bozup kalp kırmaya hadi savaşa devam :D

Konuya son mesaj 10 ay önce yazılmış.Konuya 10 ay sonra mesaj yazmanızda ki amacı gerçekten çok merak ettim.Nasıl bir zihniyet anlamak isterim.

İyi Forumlar