Türk Turan Birliği Savaş Rapoları

• Konuyu başlatan Messsy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
önce saldırıları
yapan 2 arkadaşı tebrik ediyorum gerçekten organize güzel saldırılar
tek hesaba katılmayan karşıdaki kişi...
neyse genede arkadaşları çok çok tebrik ederim.

azar azar başladık...

güzelce denizden çarptık...

iyi birde karadan çarpmadan olmazdı yerine getirdik

sıra 2.kişide

sıra 3.kişide (biraz ısrarcı çıktı arkadaş)

gün ağardı saldırıya devam...

siz silin biz yine açarız...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Savunmada ne vardı acaba? :)
Valla söylüycek bişey bırakmamışsınız helal olsun her 2 tarafada çok iyi raporlar.

DeletedUser77

Guest
Saldıranıda Savunanıda ( Kendimi ) Tebrik ediyorum. Daha da zevkli savaşlara inşALLAH....

DeletedUser359

Guest
Savunma da ne vardi diyen arkadaşa cevaben kocakurt ve türk turan birliği vardi diyelim kisaca:)

DeletedUser77

Guest
Teşekkürler Cemyakup asıl bugün 38 saldırı var !!! Hepsinin raporlarını ekleyecegim dostlar. Bu ittifakla alıp veremedigi olan herkes destek atabilir. 1-KOCAKURT şehrime....:)

DeletedUser

Guest
2 gün önce aldığım 2 şehrinizin raporu nerde :D ayrıca orda saldıranların ismi yazıyor ama savunanların ismi yazmıyor agoradan bakıp onu ekleyebilirsiniz isterseni konunun altına Birde şu mesajı inceleyin .çılgın türklerden alıntıdır... sizinde böyle bir birliğiniz olup olmadığından korkuyorlar..

Saygıdeğer arkadaşlarım.Bir süredir çalışmasını yaptığımız PUNCH ittifakına karşı büyük birleşim hareketinde son aşamaya gelmiş bulunmaktayız.Öncelikle bu çalışmada en büyük desteği verip,emek harcayan Kanuni Sultan Sülayman'a teşekkür ediyorum.Hepinizin de bildiği gibi,büyük tehdit unsuru olan PUNCH ittifakını yıkmanın şuandaki tek yolu bu büyük birleşim gibi duruyor.Bu birleşimin adını TÜRK TURAN BİRLİĞİ olarak düşünüyoruz.Birleşimde destek veren müttefik ittifaklar;

1-ÇILGIN TÜRKLER
2-AkNC*LaR
3-OSMANLI IMPARATORLUGU
4-Devil
5-AYYILDIZ

Bu oluşum çerçevesinde birleşimci ittifakların yöneticileri,ittifaklarından birbirine yakın,güçlü ve online süresi yüksek 10-12 civarı ittifak üyesini alıp TÜRK TURAN BİRLİĞİ ittifakına geçecekler.Bu oluşum PUNCH dizginlenene kadar,hatta belki de yok olana kadar sürecek.Amaca ulaşıldıktan sonra herkes eskisi gibi ittifaklarına dönecek.Bu oluşum hakkında fikirlerinizi bekliyoruz.Saygılarımla...

DeletedUser

Guest
1.Oyunu bırakan birinin şehirlerini alabilirsin tabi ki gayet mantıklı.
2.Saldıran birden fazla olunca savunanında bu değerlere eşlik etmesi gerekiyor haliyle.
3.Bu oyunu sen altınla oynuyosun biz birlik ve beraberliğimizle.

DeletedUser77

Guest
Hoca merak etme saldırı raporları koyuyorum buraya :) Bakalım onlarda hep beraber gelince ne yazacaksın :)
Ayrıca arkadaş oyunu bıraktı elbette onu almak kolay. Bana saldırıp ödül aldıgında saldırı askerleri olan şehrime saldırdın ben ameliyat oluyorsum o arada bu sizlerin tarzı olsa gerek hoca?

DeletedUser

Guest
Bii tane saldırı raporu görsem çok sevincem :D hep savunma raporu koyuyorsunuz

DeletedUser

Guest
Karşılıklı atışmalara gerek yok.Sonra yok o bunu dedi,yok bu şunu dedi tartışması çıkıyor.Savaş Raporları bölümü burası.Siz de saldırdıklarınızı koyarsınız olur biter.Boş lafa gerek yok.

DeletedUser77

Guest
Bii tane saldırı raporu görsem çok sevincem :D hep savunma raporu koyuyorsunuz
Hoca oyun strateji oyunu degilmi? Unutma saldırı sınırlı savunma sınırsız...:) Ayrıcada bu duruma düşecegime hiç rapor koymamayı tercih ederim sizlerin yerinde olsam :)

DeletedUser77

Guest
Cincihoca ve müritlerinden toplamda 38 saldırı aldık aynı gün içinde,
Hoca 1 çarpılırsa cemaat 1000 çarpılırmış hoca ile başladık çarpmaya,

5qwc3.png

Bu arkadaşı çarpmak bana çok ayrı bir zevk veriyor çünkü geçenlerde ben oyunda
sana dersini verecegim demişti:) Altta bana dersimi verirken. Ben bu dersi çok sevdim :)

5qwdq.png

Tekrar Önde koşarak gelen hocamıza sevgi ile kucak açtık:)
5qzcx.png

DeletedUser77

Guest
Arada çerezler elbette olacak tebrik ediyorum kendilerini;
5qzf4.png

5qzg1.png

Bu arkadaşımız saolsun oyuncu ismi ile tekbir getirmiş,
5qzh1.png

5qzhh.png

5r75m.png

5r763.png