Support

• Konuyu başlatan Guerillero
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Bu dünyanin supportunu nerde bula bilirim? Bir sorum var. 6 senedir oynuyorum bu oyunu.:confused:

DeletedUser

Guest
fehti nasil yapiliyor. sirf hayalet sehirleri mi? dünya Lampda.

DeletedUser768

Guest
Bu dünyanin supportunu nerde bula bilirim? Bir sorum var. 6 senedir oynuyorum bu oyunu.:confused:
İlk olarak oyunun Türkiye serverı 1 Şubat 2012 tarihinde açıldı,siz nasıl oluyor da 6 yıldır oynuyorsunuz acaba?
Butür sahte beyanlarla neyi amaçlaıyorsunuz merak ettim doğrusu.

Support sorunuza gelicek olursakta oyuna giriş yaptığınızda sağ üst köşedeki ayarlar a tıkladıktan sonra açılan pencerenin sol tarafında Diğer başlığı altında destek bulunmaktadır,ordan bulunduğunuz dünya ile ilgili destek sistemine başvurabilirsiniz.

fehti nasil yapiliyor. sirf hayalet sehirleri mi? dünya Lampda.
Bahsettiğiniz dünyadaki şehir ele geçirme yöntemi ayaklanmadır.
Söz konusu yönlemle ilgili wiki sayfası ;
Grepolis "Ayaklanma" Wiki sayfası

Goldberry adminim flood yapmazsanız sevinirim.Biliyorsunuz C.1 e aykırı.

İyi Forumlar

DeletedUser1164

Guest
Avukat 1247 şimdide adminlerin işlerine mi salça olmaya başladın sen yaaa:D

DeletedUser

Guest
İlk olarak oyunun Türkiye serverı 1 Şubat 2012 tarihinde açıldı,siz nasıl oluyor da 6 yıldır oynuyorsunuz acaba?
Butür sahte beyanlarla neyi amaçlaıyorsunuz merak ettim doğrusu.

Support sorunuza gelicek olursakta oyuna giriş yaptığınızda sağ üst köşedeki ayarlar a tıkladıktan sonra açılan pencerenin sol tarafında Diğer başlığı altında destek bulunmaktadır,ordan bulunduğunuz dünya ile ilgili destek sistemine başvurabilirsiniz.

Bahsettiğiniz dünyadaki şehir ele geçirme yöntemi ayaklanmadır.
Söz konusu yönlemle ilgili wiki sayfası ;
Grepolis "Ayaklanma" Wiki sayfası

İyi Forumlar

Kuralları hatırlattığı için 1247 e ye teşekkür eder c11 ve c15 maddelerini okumanızı rica ederiz orada dikkat ettiyseniz ki etmemişsiniz sanırım iki ayrı soruya iki ayrı cevap bulunmaktadır.
Oyunculara lütfen yanlış bilgi vermeyiniz hayalet şehirlere ayaklanma saldırısı yerine koloni gemisiyle normal saldırı yapılır ancak hayalet şehrin fethi böyle gerçekleşmektedir.

DeletedUser

Guest
arkadaslar ordan dünya bilgisine gidin. Lampda piasada yok. Yani sartlari nerden bula bilirim. Normal fehtiyi anladim. Akademie daima 28 de olmasi gerek. Fakat akademiede feht edildiginde süresini fazlalastirma bülümü yok. Bu almanyada Hyperborea dünyasina benziyor. Yani sirf yeniden sehir kurmak veya Hayalet fehti ediyorsun. Feht edilemesin o dünyada. Ona benziyor. Eksikler var. Sorry bilen varsa lütfen bana burdan detaili yazin. Ben 6 senedir oynuyorum. Türkiye dünya degil baska ülkelere var GARDAS ;)

DeletedUser768

Guest
Kuralları hatırlattığı için 1247 e ye teşekkür eder c11 ve c15 maddelerini okumanızı rica ederiz orada dikkat ettiyseniz ki etmemişsiniz sanırım iki ayrı soruya iki ayrı cevap bulunmaktadır.
Oyunculara lütfen yanlış bilgi vermeyiniz hayalet şehirlere ayaklanma saldırısı yerine koloni gemisiyle normal saldırı yapılır ancak hayalet şehrin fethi böyle gerçekleşmektedir.

C.11 ve C.15 ten gereken kişilere işlem yapınız sayın adminim.Çok şükür alnımız ak,korkumuz yoktur.
Fakat taklitçiler korkabilir,özellikle de imzamı gördükten sonra tutuşan kişiler,sonuçta kurallar var değil mi? Kurallara tüm hesaplar uymakla yükümlüdür.

Yanlış bilgi demişsiniz,ben Grepolis Türkiye Community Manager ı Liwet in yalancısıyım [ :) ];
Merhaba!

5 Mart 2014 tarihinde 11. dünyamız olan Lambda'yı sizler için açıyoruz.
Konfigürasyon şu şekilde olacak:

Dünya Hızı: 1
Birim Hızı: 1
Acemi Koruması: 5 Gün
İttifak Kapasitesi: 30
Fetih Sistemi: Ayaklanma
Moral: Aktif
Gece Bonusu: 00:00-07:00

Unutmayın Lambda dünyasında Kahramanlar sizinle olacak!

Başarılar!

Söz konusu hatayla ilgili üstünüzle görüşüp "yanlış bilgilendirme yaptığını düşündüğünüzü" beyan ederseniz gereken düzeltmeyi yapar ise bende doğru bilgileri paylaşırım.Sonuçta resmi bilgileri Liwet paylaşmaktadır ve ben sadece resmi bilgileri esas alırım,kulaktan dolma bilgiler ve kurallara göre oyun oynamak bana göre değil.

İyi Forumlar dilerim sayın goldberry adminim.
C.11 ve C.15 ile ilgili bekliyorum.

DeletedUser

Guest
Bilgilendirmeler için teşekkürler. Gerekli cevaplar verildiğine göre konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.