Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser768

Guest
Oyunda ittifak içi sohbet bulunuyor bilindiği üzere.Fakat bunu birçok kişi ya bilmiyor yada kullanmıyor.
Benim önerim bu sohbetin harita üzerinde eklenmesi.
Yani oyuna giriş yaptığımızda haritanın altında 4 5 cm lik kısım sohbet olarak gözükücek ve isteğe bağlı tamamen aşağıya indirip açabilicez.Böylece hem sohbeti bilmiyenler öğrenicek hemde daha aktif bir şekilde kullanılabilicek.Operasyon planları, destek talepleri vs daha rahat paylaşılıp hızlı cevaplar alınabilicek.

Yorumlarınızı bekliyorum.Öneri ilgi görürse dahada geliştirip resimde ekliyebilirim.

DeletedUser

Guest
öneriniz için teşekkürler ileteceğim gerekli yerlere :)

DeletedUser

Guest
çook mantıklı ve güzel bir öneri. sayfanın altında isteyen acınca sürekli aktif kalacak bir ittifak ici chat penceresi harika olur iki kere ilet PiLGeR bu öneriyi :))

DeletedUser

Guest
:) iletirim ama son karar innogames'e ait bu konuyu da bildireyim :)

DeletedUser

Guest
hiç bir firma oyuncuların öneri olarak sundugu istediği birşeyi yapmadığı için genellikle zaten böyle birşey olacagına inanmıyorum şahsen ama bir ümit işte :)

DeletedUser768

Guest
Kabul görürse hiçbir yazılım ile uğraşmasına gerek kalmayacak.Direkt olarak The West in siteminden ilgili yazılımı alıp buraya yükleyecekler olucak.Yoksa sohbetin kullanımı %5-10 u geçmiyor.Geçen akşam toplu mesajla onlineleri sohbete çağırdık 10 kişi anca geldi.Bu şekil olursa en azından kimler online kimler değil belli olur ona göre muamele yapılır.

DeletedUser768

Guest
Flood olucak ama eklemler yaptım;

-Sohbette kanallar oluşturulucak:İttifak,Ada,Deniz,Genel,Özel gibi.
İttifak:İttifak içi konuşmalar
Ada:Sadece seçili şehirin olduğu adadaki oyuncuların konuşmaları
Deniz:Sadece seçili şehrin bulunduğu denizdeki oyuncularun konuşmaları
Genel:Tüm dünyadaki oyuncuların konuşmaları
Özel:Sadece belirli kişilerle yapılan konuşmalar,belirli bir kod veya davet sistemi ile katılıcak kişiler arası konuşma.

DeletedUser

Guest
Arkdaşlar bunu iletirim yukarıda belirttiğim gibi ama yine belirttiğim gibi son söz şirkete ait :)

DeletedUser768

Guest
İletmeye gerek yok.İnnoya 5 10 kişi telefon açsa bu öneriyle ilgili hemen gündeme gelir,detaylandırılırsada engeç 1 hafta 10 güne yazılımı hazırlanır.2.31.1 ara güncellemesiylede yüklenir oyuna.
Ama ilgili birime telefon açmak gerek oda zor.Kimse telefon açmaz burdan. :)
Yoksa en fazla 10 güne yüklenir oyuna bu sistem.