Siyah Ekran

• Konuyu başlatan Anfeidrol
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Oyuna giremiyorum arkadaşlar, linki yazıyorum ve tıklıyorum hop siyah ekran. Foruma girişte sorun yok, çerezleri de sildim. Bu sorunu yaşayan var mı daha önce ? Mobilden oynayabiliyorum fakat bilgisayardan da oynamak istiyorum, her an telefona bakmak zor geliyor açıkcası.

DeletedUser

Guest
Başka tarayıcılarla oyuna girmeyi denediniz mi veya başka bir bilgisayarla giriş yaptınız mı?

DeletedUser

Guest
Ben denediğim yolları size aktarayım. Chrome kullanmaktayım ve çerezleri v.s sildim, sonuç yine aynı. Oradan Yandex Browser'a geçtim yine sonuç aynı, son çare İnternet Explorer oldu. Ama orada da yine hüsran. Telefonun tarayacısından denedim siteye girdi. Bilgisayarda niye böyle sorun oluşuyor anlamış değilim. DNS ayarları yüzünden falan mı diye denedim, yine aynı.

DeletedUser

Guest
Google chrome adlı tarayıcı tarafından oyunumuz tam desteklenememektedir. Mozilla adlı tarayıcıyla deneyiniz; denemeniz yine aynı sorunu verıyorsa bilgisayarda bulunan firewallı kapatın ve eger anti virus programı kullanıyorsanız onlarıda kapatıp denemeniz lazımdır. Sonuçlar yine aynı cıkıyorsa bilgisayardan kaynaklanan problem oldugundan işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.
Grepolis Forum Ekibi

DeletedUser

Guest
Tamamdır, dediklerinizi sırayla uygulayacağım. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, iyi geceler.

DeletedUser2459

Guest
bende de siyah ekran sorunu var dediğiniz herşeyi yaptım olmadı ekran kartını güncelledim yine düzelmedi

DeletedUser2269

Guest
Genelde bu tarz sorunlar flash player yada javadan da kaynaklanabilir. Güncellemelerinizi kontrol ediniz ve internet explorer kullanmayı deneyiniz.

DeletedUser2459

Guest
güncellemeleri yaptım explorerda da aynı sorun oluyor

DeletedUser

Guest
bende de siyah ekran sorunu var dediğiniz herşeyi yaptım olmadı ekran kartını güncelledim yine düzelmedi

Google chrome adlı tarayıcı tarafından oyunumuz tam desteklenememektedir. Mozilla adlı tarayıcıyla deneyiniz; denemeniz yine aynı sorunu verıyorsa bilgisayarda bulunan firewallı kapatın ve eger anti virus programı kullanıyorsanız onlarıda kapatıp denemeniz lazımdır. Sonuçlar yine aynı cıkıyorsa bilgisayardan kaynaklanan problem oldugundan işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.
Grepolis Forum Ekibi

0_77efb_cb408249_S.gif

DeletedUser2459

Guest
hotspot shield tan kaynaklanıyormuş sorun silince düzeldi