Sigma Dünyası Hakkında Yetkililere Serzeniş

• Konuyu başlatan DeletedUser2976
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2976

Guest
Merhabalar, bu yazıyı oyun adminlerine/moderatörlerine yahut yeni dünyaları açmaktan sorumlu kişiler kimse onlara yazıyorum. Yeni dünya hakkında fikirlerimi beyan etmek istiyorum. Tike'nin Yılbaşı Takvimi etkinliği varken bu dünyayı açmanızın çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum. Sebebine gelince daha oyun başındayız millette 50'şer mantikor 60'ar harpy var. Burada daha insanlar uğraşarak asker basmaya çalışırken böyle bir saldırı gelince 'Bu nasıl oyun oğlum.' deyip birçok kişi oyunu bırakacaktır ve bırakıyor da zaten. Halbuki bu etkinlikten sonra açsaydınız ya da etkinlik bu dünyada devre dışı olsaydı oyuna yeni başlamış birçok kişiye oyunu sevdirebilirdiniz. Aşırı dengesiz bir güçle daha dünya yeni açılmışken bu oyuncuları karşılaştırarak çok fazla oyuncu kaybettiğinizi düşünüyorum. Selametle kalın.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili Felagund,

Tike'nin yılbaşı takvimi her oyuncuya açık. Yani bu tür bir orduyu elde etme şansı her oyuncu için geçerli. Dünyalar içindeki dengeler çok önem verdiğimiz bir husus. Geliştiricilerimiz dünya açılış tarihine denk gelen etkinlikler dengeleri sarsacaksa zaten erteleme yapıyorlar. Bu etkinlik için bir dengesizlik görülmedi.

Ancak fikrinizi önemsiyoruz. Takımımız gerekli raporları iletecek ve düşüncelerinizin değerlendirilmesini sağlayacaktır. Daha iyi bir oyun deneyimi için yorumlarınızı iletmeye devam edin. Teşekkür ederiz.