Savaş Puanları Etkinliği

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Etkinlik hakkındaki düşünceleriniz daha sonra yapacağımız düzenlemelerde bize referans olması için bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Güzel bi etkinlikti fakat katılım az oldu sanki :(
1. CinciHoca ve 3. Army'e de tebrikler.

DeletedUser

Guest
Bence katılımın az olma sebebi email falan ugrasması insanların .MEsela direk oyun içinden raporu ilan edip direk raporun kodunu oyun içinden bir kişiye atmak daha kolay.Ss al paintee koy sonra e mail at birçok kişiye uzun gelmiş olabilir o sebebten çok fazla kişi ugraşmadı en azından sadece raporu ilan ettikten sonraki code gönderilse belki insanlar daha çok talep gösterirler .ayrıca 3 kişiye ödül verilmesi de kötü adam görecek 2000 puanlık saldırıyı zaten ben alamam ödülü diyip hiç ugrasmıcak 5 kişiye ödül verilse daha başarılı olur gibime geliyor.diğer bi sorunda oyuncu sayısı fazla ancak forumda insan sayısı çok az bunun içinde bi etkinlik olursa oyun çok daha zewkli hale gelir :D

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Güzel bi etkinlikti fakat katılım az oldu sanki :(
1. CinciHoca ve 3. Army'e de tebrikler.

Bence katılımın az olma sebebi email falan ugrasması insanların .MEsela direk oyun içinden raporu ilan edip direk raporun kodunu oyun içinden bir kişiye atmak daha kolay.Ss al paintee koy sonra e mail at birçok kişiye uzun gelmiş olabilir o sebebten çok fazla kişi ugraşmadı en azından sadece raporu ilan ettikten sonraki code gönderilse belki insanlar daha çok talep gösterirler .ayrıca 3 kişiye ödül verilmesi de kötü adam görecek 2000 puanlık saldırıyı zaten ben alamam ödülü diyip hiç ugrasmıcak 5 kişiye ödül verilse daha başarılı olur gibime geliyor.diğer bi sorunda oyuncu sayısı fazla ancak forumda insan sayısı çok az bunun içinde bi etkinlik olursa oyun çok daha zewkli hale gelir :D

Forum üzerinde uzun soluklu bir etkinlik yakında düzenlenecektir. Ödüller ise daha farklı güncel hayata yönelik olacaktır. Raporlama konusunda ise öneriniz değerlendirilecek ve katılımın daha kolay bir hale gelmesi için farklı yöntemler seçilecektir.

DeletedUser

Guest
Etkinlik Gayet Güzeldide Askeri Olan Oyuncu Sayısı Az Oldugundan Fazla Katılımda Olmadı Galiba Neyse Sağlık Olsun :) CinciHocanın Dedigi Gibide Katılım Biraz Daha Kolaylaştırılsa Gayet İyi Olur.

DeletedUser

Guest
Verilen rütbelerdeki zaatı muhteremlerde güzel seçilmiş :)
Herakles çocukluğumuzun kahramanı HerküL
Perseus Titanların Savaşında medusanın kafasıyla Titan'ı taşa çeviren abimiz.
Akhilleus Hepimizin tanıdığı Brad Pit abimizin canlandırdığı Truva'dan Aşil abimiz :)

DeletedUser

Guest
2110 savaş puanım var bişeymi kaçırdım acaba ?

DeletedUser

Guest
2110 savaş puanım var bişeymi kaçırdım acaba ?

Geç kaldım dostum fakat sen puanları savunmadan kazanmışsın burda geçerli olan saldırıda kazandıklarındı ve tek saldırıda olmalıydı ayrı saldırılarda kesilen askerlerin toplamı kabul edilmiyordu.