[OYUN] Saldırı Planlayıcısı Hayal Kırıklığı!

• Konuyu başlatan WaRRioRTheBesT
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Dediğim gibi tam bir hâyal kırıklığı oldu otomatik saldırı yapılmıyor sadece yapcağınız saldırıları kaydediyorsunuz zamanı geldiğinde size haber verdiğini söylüyo tam denemedim çok canımı sıktı :) Süresini ayarlarım otomatik yollar diye heveslenmiştim ama sıralı bir saldırı yapacağım zaman hâla gecenin 3-4'üne kadar beklemek zorunda kalıyorum değmezmiş verdiğim altınlara :)

DeletedUser

Guest
peki kardeşim burda saldırı planlayıcısına nasıl kayıt yapılıyo ben bu işten hiç bişi anlamadım varsa bilgin açıklar mısın ?

DeletedUser

Guest
Saldırı planlayıcısını açtığında Yeni Plan bölümü var ordan yeni bi plan ayarlıycan sonra plana tıklıyıp açıcaksın. Önce hedef belirlemen gerekiyor oraya bi hedef belirliyosun daha sonra saldırı ayarlıyosun süresini asker sayısını falan kaydediyosun sanırım zamanı geldiğinde sana haber veriyormuş ama otomatik saldırı yollamıyor.

DeletedUser

Guest
Çok gereksiz aslında ben hiç kullanmıyorum kaptanın bu özelliğini sadece %20 saldırı bonusu ve çiftçi köyleri toplu bakışını kullanıyorum

DeletedUser

Guest
Aynen ben hiç memnun değilim nasil bir saldiri planlayicisi işi gücü birakip online olmamizmi lazim yöneticilerin birşeyler yapmasini istiyorum

DeletedUser519

Guest
saldırı planlayıcısı burası için çok erken, az oyuncu, yeni oyun vs vs
yabancı serverlarda çok kullanılmakta ve 7-8 kişi aynı saatte ve saniyede (+-10sn) saldırdığı zaman faydası var.
rahat bir şekilde birliklerin varış saatlerini görüyorsun. aynı şekilde savunma için de aynı rahatlığı sağlamakta...bence

DeletedUser

Guest
kaptan otomatik saldırı sağlamaz ama şehirlerinizi yükseltince ve başka yüksek şehir fetih etmeye başlaynca anlıyacaksınız değerini
Örneğin: bir saldırı yolluyacağn zaman normal yollar ile yolladığında saldırıyı yollamak istediğin saniye yi ayarladığında 10 saniye ilerisine yada 6 saniye gerisine yollama ihtimalin çok yüksek o arada bir saniyede yolluyor yani tam istediğin saniyeye ulaşmıyor ama kaptanın sağladığı planlamada bu saniyeleri istediğin gibi ayarlaya biliyorsun yeni oynayanlar için bu ne değiştirir diye bi soru sorarsanız saniyeler içinde koloni önüne savunma askeri yığıla bilir yada koloni gemisi şehre girdikden 1 saniye sonra saldırı askerleri ile şehri vurup koloniyi durdurabilirsiniz çok işe yarar ;)

DeletedUser768

Guest
kaptan otomatik saldırı sağlamaz ama şehirlerinizi yükseltince ve başka yüksek şehir fetih etmeye başlaynca anlıyacaksınız değerini
Örneğin: bir saldırı yolluyacağn zaman normal yollar ile yolladığında saldırıyı yollamak istediğin saniye yi ayarladığında 10 saniye ilerisine yada 6 saniye gerisine yollama ihtimalin çok yüksek o arada bir saniyede yolluyor yani tam istediğin saniyeye ulaşmıyor ama kaptanın sağladığı planlamada bu saniyeleri istediğin gibi ayarlaya biliyorsun yeni oynayanlar için bu ne değiştirir diye bi soru sorarsanız saniyeler içinde koloni önüne savunma askeri yığıla bilir yada koloni gemisi şehre girdikden 1 saniye sonra saldırı askerleri ile şehri vurup koloniyi durdurabilirsiniz çok işe yarar ;)

+-10 saniye farkı kaptanda da geçerli.Premium özelliği diye sistemi değiştirmedi gibi birşey söz konusu değil.
Her saldırıda +-10 saniye vardır.
Ayrıca işi bilen oyuncular kaptan özelliğini genellikle +%20 bonusu için kullanılır.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
+-10 saniye farkı kaptanda da geçerli.Premium özelliği diye sistemi değiştirmedi gibi birşey söz konusu değil.
Her saldırıda +-10 saniye vardır.
Ayrıca işi bilen oyuncular kaptan özelliğini genellikle +%20 bonusu için kullanılır.

İyi Forumlar

Evet doğru söylediğini anladım
Ben saldırı planlayıcısının bu konuda işe yaradığını sanıyordum yanılmışım
bize saldırı yapan ittifaklar saniyenin içine 30 tane saldırı sığdırabilirken biz hep at çek yaparak ya gelirse umuduyla saldırı destek yolluyorduk ticket attık bize saldırı planlayıcısı ile bu mümkün olabilir dedi yöneticiler dün saldırı planlayıcısını açtım birkaç deneme yaptım ilk i tam saniyede oldu ama ondan sonra hiç tutturamadım akşamınada nerdeyse 2 şehir kaybediyorduk
Artık bana göre Kaptan sadece ateş gemilerinizin ve savunmadaki biremlerinizin %20 daha güçlü savaşmasını sağlıyor ve saldırı planlayıcısıda sadece sistemli şekilde ayarlamanızı sağlıyor saniyeye sığdıramıyorsunuz
ancak hala anlamadım konu düşman ittifaklar bunu nasıl başarıyor? eğer bu konu hakkında yardımcı olabilecek biri varsa lütfen bu konu altından bana ulaşabilirmi?
Yöneticilere bu konu hakkındaki son ticket ımda verdikleri cevap kullandığınız tarayıcı ve internet hızınızda göz önünde bulundurulmalı gibi bir cevap geldi fiber internet ile hem google chrome hemde mozillada denedim aynı sonucu aldım
merak ediyorum vericekleri cevap internet explorer mı biri saldırı yollasa 10 saat öteden ben explorer ı açana kadar şehre koloni sokarlar