Saldırı için belirlenmiş saat\zaman çizelgesi ...

• Konuyu başlatan *A*T*T*I*L*A*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Aynı adada olan bir oyuncuya 35 dk saldırı gidiyor bunun geri dönüşüyle birlikte bu bir saatı aşıyor. Bu başlıbaşına bır hata, ben bu oyuna benzer oyunlarda oynadım ve şunu soyleye bılırım bu oyun bir tıcaret ve tuketıcıye pazarlanıyorsa tuketıcıyı balık avlamaya gıden ve gun boyu zamanı balığa ayıran bır olgu gözuyle bakılacaksa, oyunu bırakıp hafta sonu balığa gıderım belkı şansıma uç beştane ıstavrıt tutarım .) Ben ve benım gıbı hafta içi calışan kesım ış dönuşu bıraz vakıt ayırıp eylenmek ve stratejik acıdan planlamalar veya sohpet amaçlı olsun vakıt ayırıyorsak eylenceyı ve aksıyon dolu çekışmelerı zamana yaymak helekı uzun bir kuru bekleyiş açıkcası ınsanın sabrını zorladığını söyleye bilirim .ZAMAN FARKININ YARIYA DÜŞÜRÜLMESİ ILK ETEPTA OYUN VE OYUNA GÖNUL VERMIŞ ARKADAŞLAR IÇIN ÇOK IYI BIR MOTIVASYON ULUCAĞI KANAATINDEYIM SAYGILAR...

DeletedUser

Guest
Alpha serverinin özelliklerinin değişebileceğini sanmıyorum, yani açılmış özellikleri belirlenmiş bir serverin ayarları değişmez. Ancak sıradaki serverlar hem bina hem birim hızı olarak hızlandırılabilir ve hızlandırılması bencede çok iyi olur.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
İlk sunucu konfigürasyonu Innogames tarafından belirlenmiştir. Bu ayarlar "Klasik" ayarlardır. Ancak bundan sonra açılacak sunucularda mutlaka konfigürasyon çeşitliliğine gidilecektir. Bu konudaki isteklerinizi ve talebimizi ilettik, şüpheniz olmasın.