Rohan Süvarileri

• Konuyu başlatan whocanfly
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
İttifak adı: Rohan Süvarileri

İttifakın Kıtası:44,45,54,55

İttifakın Sorumluları: Yöneticiler: Alexzilla, aLoneWarrior Forum sorumluları: whocanfly, can166 , NasdaQ Diplomat:Lalico

İttifakın alım şartları: İttifakımıza diğer serverlarda oynamıs deneyimli ve online süresi yüksek oyuncular alınır. İttifakımız içinde herkes eşittir ve aramızda kardeş bağı vardır. Bu şartlara uyan arkadaşlar yönetici arkadaşlarımıza mesaj atabilirler.

İttifakın Alım durumu: Şuanda alım yapmamaktayız.

İttifakın amacı: İttifakımızın amacı bizimle beraber yürüyen arkadaşlarımızla beraber saygı ve yardımlaşma içinde oyunu bitirmektir.

İttifakın Tanıtım Metni: " Rohanlılar kardeşlerim gözlerinizin içinde kalbimde yeşermesine izin vermediğim korkuyu görüyorum. Gün gelir insanlar cesaretlerini yitirebilir. Dostlarına sırt çevirebilir ve tüm kardeşlik bağlarını koparabilir. Ama o gün bugün değil. Düşmanın zaferi ve harap olmuş siperler bekler insan çağının çöküşünü. Ama o gün bugün değil. Bugün savaşacağız. Bu dünyadaki tüm sevdikleriniz adına sizlere kalmanızı emrediyorum batının halkı."
Yukarıda yazılan şey ittifakımızın nasıl olduğunu özetlemektedir.

Rohan Süvarileri ittifakı; farklı sehirlerden, farklı yaşlardan, farklı dillerden birçok insanı kucaklamış ve hala daha kucaklamaya devam etmektedir. İttifakımıza katılan her bir kişi ittifak içinde hiç bir din,dil,ırk ayrımı yapılmaksızın kardeşimiz sayılır ve diğer üyeler kadar onunda bu ittifakta söz hakkı vardır. Çünkü bu ittifakın her üyesi bilir ki Rohan Süvarileri hepimizindir...