Rezerve Sistemi

• Konuyu başlatan Voyeur666
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
klanlar.org da ki gibi bir rezerve sistemi bence bu oyunda gerekli. eminim ki benim gibi düşünen birçok arkadaş vardır aramızda, bu önerimi ilgili yere iletirseniz sevinirim. Umarım yakın zamanda versiyon yükseltmesiyle birlikte böyle bir sistem oyuna kazandırılır..

DeletedUser

Guest
Konu; öneri standartına uymadıgından dolayı genel tartışma bölümüne taşınmıştır.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Bu tür köklü değişiklikler oyunların dinamiğini bozmaya meyilli olur. Rezerve sisteminin gelmesiyle ayaklanma sistemi çöker. Oyun dinamiğini korumak durumundayız, Grepolis'in geliştirilmesi sırasında rezerve sistemi oluşturulmamış ve bu aslında oyundaki rekabeti ve çekişmeyi arttırıyor aynı zamanda diplomasinin önemini de güçlendiriyor.
Ayaklanma da bir nevi geçici rezerve gibi düşünülebilir, sadece biraz daha riskli. :)

DeletedUser

Guest
yalnız ittifağımdaki üyelerle kolonim çarpışsın istemem şahsen :)

DeletedUser287

Guest
İttifakındakilerle nasıl çarpışsın ya :) rezerve sistemini ittifak forumuna açın bu kadar basit.. Şu köy benim rezervemdir şu zaman içinde alacağım.. alamazsan tekrar bildirirsin alabilecek olan alsın diye ;)

DeletedUser

Guest
Oyun tarafından engellense daha iyi olurdu aslında :D

DeletedUser

Guest
İttifakındakilerle nasıl çarpışsın ya :) rezerve sistemini ittifak forumuna açın bu kadar basit.. Şu köy benim rezervemdir şu zaman içinde alacağım.. alamazsan tekrar bildirirsin alabilecek olan alsın diye ;)

müttefiklerle çarpışma ihtimali daha fazla. ittifakında da forumu okumayan kafasına göre takılan dengesizler elbet vardır heryerde var boşuna vakit kaybettiriyor stratejik olarak önemli şehirler düşman ittifaka geçebiliyor bu yüzden.