PL İttifakının Veda Bildirisidir

• Konuyu başlatan PL-CrystalPalace
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Ey Türkler! Türklüğüyle övünenler!

sizler ki bu dünyaya geldiğimiz günden beri tek düşman bizi bellediniz, her işinize gelmeyeni şikayet ettiniz, botla, hesap ve şifre paylaşarak bize her türlü dalavere yoluyla kafa tuttunuz ama yine de iki elinizle bizi alt edemediniz. şikayetlerinizden kırk yılda bir, bir tanesini tutturup sonra da leş kargaları gibi şehirlerimize çökmeye çalıştınız ve onu da elinize yüzünüze bulaştırdınız. sözlerimizi iyi okuyun!

bizler daha önce hem türk hem de yabancı serverlarda oynamış 12 kardeşiz. bazılarınızı diğer serverlardan tanırız. sadece oyunu oyun gibi oynamak için kendimizi tanıtmadık, sizinle muhattap olmadık, hiçbirinizi aramıza almadık. burada adımızın hiçbir önemi olmadığını düşündüğümüz için isim vermedik. ve siz sırf ingiliz olduğumuzu düşündüğünüz için bizi düşman bellediniz. oyun konseptinden kendinizi soyutlayıp işi düşmanlığa döktünüz. biz sadece sınırlarımızı zorlamak için sesimizi çıkarmadık ve aylardır da sınırlarımızı oyunculuğunuzla zorlayamadınız. zavallı saldırılarınız, kalitesiz oyunculuğunuz hepsinden öte milliyetçi suretine bürünmüş hazımsız görüşlerinizle üstümüze geldiniz. size aslında bu kadar ayda fazlasıyla oyunculuk dersi verdik ama birşeyi bir türlü öğretemedik. burada oyun oynuyoruz, taktik yeteneklerimizi yarıştırıyoruz. ne ırkımızın, ne dinimizin, ne politik görüşümüzün burada olanlarla bir alakası yok. siz istediğiniz kadar aksini iddia edin fırsatçı ve asalak taktiğinizle bir yere gelemezsiniz. milliyetçi sandığınız fikirleriniz ve cihad çağrılarınızın arkasına saklanmış aşağılık kompleksinizi bir yana bırakın, önce kendinizle barışık olun sonra dünyayla. arkamızdan ne dalavere çevirirseniz çevirin biz hala 12 kardeşiz. ve öyle kalacağız.

Hiçbir şekilde polemiğe girmeyecek kımseye cevap vermeyeceğiz.Bildirimiz Anlayanadır.

DeletedUser

Guest
Gene beKLeriZ

Oyuncu KaLiteniz düşüK bir ittifaKtınız .
Gene beKLeriZ Kp ve Sehir Lazım oLuyor bize :D :d
3 defa yendiğimiz insanLar :D :D
Tzaponai deKi sıKı fıKı dostarınız baya üzüLmüştür şimdi Kim desteK atcaK onLara

DeletedUser2571

Guest
endise etme ben sana atarım yukarda yazdıgı kelimeler harfi harfine dogru adamın bay multici andrea76 fındık ve lao da şu oyunu alabilmek için daha gecen gun kendilerini gun yuzune çıkardılar bin turlu yalan da soyluyolar adam size kızmısda hesabı devir etmis yuru git isine fındık kac hesapla oynadıgınız belli degil daha once dogru durust bizim msjlarımıza cevap vermeyen oyuncu bize kızıp hesabı dusman devir etmis kendinize gelin biraz bu bir oyun su oyuna basladıgımdan beri gordugum tek sey sizin dalevereniz ve ırkçılıgınız baska bir sey degil oplar kesin bu msj siler benim zaten size calısıyor gibi fındık bot kullanır ona eyvallah size bir tavsiye kendinize soylediginiz yalandan buyuk baska yalan yoktur sizler bir oyun için multi hesaplar acıp oynucak kadar aciz insanlarsınız

DeletedUser2255

Guest
sendemi bürütüs yat uyu 46 dan 64 e casus atan ittifak arkadaşına söle gümüşüne yazık .. raporları döktük sustun dostların oyunu bıraktı yunanlılar sizi dostluktan sildi diye şaha kalkma damarını keserler adamım ...

DeletedUser2571

Guest
bırak bu isleri multici size ayın 15 inde 19 kadar sure verdik saldırmayın saldırmayalım dedik ayın 20 sinde attıgımız saldırları karsılastırıyosun yunan dedigin ittifakla benim soylesene 46 daki oyuncuların nerde cok fazla tatile cıkarlarsa hesap kabarır bak

DeletedUser2255

Guest
yapma be bürütüs sana oyunu öğretenlere haksızlık yapma ateşkeslik dedin sabah altıda casusun yakalandı güldürmeyin adamı bürütüs yunanla yaptığınız ortak opları ne çabuk unuttun be bürütüs

DeletedUser2571

Guest
yalandan kim ölmüs ben ittifakta karar aldıgımda herkeze msj attım benim casus attıgım vardı ise niye onu koymadın kanıt olarak da size verilen sureden sonra gelen saldırları yunan dedigin adamlarla kıyasladın ilk onu koysaydın ya foruma koyamadın cunku oyle bir durum olmadı o sure icerisnde siz bize saldırdınız biz casus bile atmadık size cok bos konusuyosun bu arada size verilen tarih belli durum belli sustun diyosun ne yazsam foruma oplar kaldırıyor ben neyapayım

DeletedUser2571

Guest
iyi ki gosterdin sana vaad edilen sure dolmus sen hala kafa yapıyosun burdan sana ekmek cıkmaz bunu bil ben o msj tum herkeze atmıstım
size verilen 4 gun sure 15 ile 19 arasında idi siz bize saldırınca biz ne yapcaktık bakcakmıdık veled

DeletedUser2255

Guest
saygısızlık yapma bürütüs oyununa bak

oyunu öğrettik başımıza çıkma

DeletedUser2571

Guest
sanki bu bana karazıpkalı gibi geldi ama onunda bu kadar dusecegini sanmıyorum son bir sey daha ben bana oyunu ogreten adama saygısızlık yapmadım yollarımız kesişti diyelim derler ki boynuz kulagı gecer degismiceksini degilmi ben buraya ikarıam 10 tane oyuncu getirebilmis olsaydım duman olurdunuz

DeletedUser2255

Guest
beni de mesajlarda engellemiş yunanla birlik fotolarınız canını mı yaktı bürütüs

DeletedUser2255

Guest
sanki bu bana karazıpkalı gibi geldi ama onunda bu kadar dusecegini sanmıyorum son bir sey daha ben bana oyunu ogreten adama saygısızlık yapmadım yollarımız kesişti diyelim derler ki boynuz kulagı gecer degismiceksini degilmi ben buraya ikarıam 10 tane oyuncu getirebilmis olsaydım duman olurdunuz

senin gibi 10 kişiye daha oyun öğretecek vaktimiz yok evlat

DeletedUser2571

Guest
senin gibi 10 kişiye daha oyun öğretecek vaktimiz yok evlat

endise etme hızlı ogreniyoruz bu oyunu ilk defa oynayan ben icin suan bu kadar gelismek basarıdır ben bizim arkadaslara daha oncede soylemistim bu server benim icin deneme sadece bunun hızında bir dunya daha acılırsa baslarım ve senide beklerim karsımda yoksa sana kim buyu atcak

DeletedUser2255

Guest
yat uyu zıbar bürütüs benle muhatap olacak kişiliğe sahip değilsin

DeletedUser2571

Guest
o yüzdenmi seni msjlarda engelleyen ben oldum acaba aramızdaki fark bu ama sizler bunun sadece bir oyun oldugunu unutmussunuz nedir bu ırkcılık onu acıkla bu ülkeden bir cok etnik köken yasıyor zamanı gelince onudamı ayırcanız

DeletedUser2571

Guest
oxygen02 bugün saat 03:14
biz yunanla birlik falan değiliz bunu senin kafana sokan dostlarına söylemelisin bizim yunanla hiçbir şekilde bir alakalımız dostluğumuz yoktur şunu artık anlayın.

bak adamların ne diyo adamım adamlarına yunanla birlik olmadığını söle bari bana gelmesinler sonra rapor atıyorum şehirleri bize veriyorlar

http://forum.tr.grepolis.com/showthread.php?1772-Biz-onurumuz-i%C3%A7in-sava%C5%9Firiz

adam sana dogruyu soylemis ama sen dvm et kendini begenmis halinde yunan dostu dersin durursun sureklide seni takan olmaz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.