oyunun sonu yok....

• Konuyu başlatan EROLCAN
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
herkezin bilmesini istedim yıllarca emek ver gece gündüz demeden oyunun galibi ol 4 denmiş biz garanti olsun diye 5 harika yapalım ne için peki bir üst tur olan kahramanlar çağına geçmek için daha tecrübelilerle daha zevkli oyun oynamak için sonuç peki ortada ne kahramanlar çağı var nede oyunun sonu yönetimin verdiği cevap dahada saçma neymiş oyuna yeteri kadar ilgi yokmuş onun için açılmayacakmış bizde kendi aramızda oyalanacakmışız bak sen saçmalığa o kadar dünya niye açtın o zaman tek dünyada herkez oynasaydı
yani anlayacağınız oyunda amaç yok hedef yok kendi aranda savaş dur hepsi bu harikalar falan hepsi hikaye ....

DeletedUser

Guest
sonuna kadar haklısın dostum. eğer yeterince oyuncu yoksa bunun sorumlusu alpha da emek harcayanlar değil, ama mağdur sizlersiniz yöneticilerin daha tutarlı davranmaları gerekir. teker teker oyunu bırakmanızı bekliyorlar heralde, en azından söylediklerinden ben bunu çıkardım. ben gamma da oynuyorum 9 aydır eğer orada da böyle olucaksa umarım şimdiden söylerler de bizde ona göre davranırız.

DeletedUser

Guest
alpadada betadada gammadada durum aynı olacak şuan innogames hiç bir yerde kahramanlar dünyası açamıyormuş gerekçe yeterli ilgi olmaması diyorlar saçma birşey bu tr serverinde yetkili yönetici yok zaten açmak için sadece canını sıkana ceza veriyorlar başka icraat yok
evet bizim teker teker oyunu bırakmamızı istiyorlar sanırım ama yanıldılar alpa dünyası olarak komple hesap sil yapacağız şuan başka buluşma noktası ayarlanıyor
size tavsiyem boşa para harcamayın sonu malum kör dövüşü oluyor

DeletedUser1687

Guest
Beta tr2 oyuncusuyum malesef oyun yönetimi innogames'e atmıs topu bana gelen msjlardan anladıgım kadarıylan alphada ama oyuncu sayısı az ama bu az adamlar bitirdi harikaları ve neden az biz beta warken gama acılmasın zaten oynuyan yok dedik ama eta zeta bilmem suan hangi server war her server diger serverların oyuncularını çalıyor bir umut diye gidiyorlar tr yöneticilerinin belki elindden gelen bir şeyo belki ticari bir olay derler ama bence zarar eden onlar olcak ayrıca suan harikalara geçme asamasında olan beta serverındada mı aynı durum yasancak bunu blirtmeleri lazım yönetimin ilerde neler olacagının bilmemiz lazım

DeletedUser

Guest
Tam 20 Ay 11 Gündür açık olan ilk göz ağrımız Alpha sunucumuzda kazanan ittifak belli oldu.

7 Dünya Harikasından 5'ini başarıyla inşa eden UNITED ALLIANCE ittifakını içtenlikle kutlarız. İttifakın 83 başarılı üyesi, birer Dünyanın Galibi sertifikası ve Kahraman Dünyası'nda %10 daha fazla teveccüh kapasitesi kazandılar.

Ayrıca KorkusuZ AkıncılaR ittifakı da geri kalan 2 Dünya Harikasını tamamlayarak kayda değer bir başarıya imza attılar. Kendilerini de kutluyoruz.

Alpha sunucusu açık kalmaya devam edecek. Yarım kalan hesaplaşmalar, devam edecek dostluklar ve keşfedilmeyi bekleyen açık denizler için.

Kahramanlar Dünyası'nın ise ne zaman açılacağı bilinmiyor. Açıkçası fazla rağbet görmediği için bu sunucuların açılması durdurulmuş durumda. Bu konuda mutsuz olacağınızı biliyoruz ancak elimizden geleni yaptığımızı da bilmenizi istiyoruz.

Alpha macerasına katılan tüm oyuncularımızı selamlıyor, henüz Dünya Harikaları mücadelesinin başlamadığı diğer sunucularımıza da bekliyoruz, deneyimleriyle destan yazmaları için.

Grepolis Takımı

gelen msj aynen bu diğer dünyalardada yaşanacak zaten bu sıkıntı yeni dünya açmaları başlı başına hataydı onlayn oyuncu bulmakta zorlanırken heleki harikaların tamamlanmasında çekilen sıkıntı gece gündüz uyumadan verilen emek sonu bi hiç ...

DeletedUser1687

Guest
1 ne sertifikası verilmiş
2 ragbet ucu acık bir ibaredir kime neye göre kaç kişi sizleri tatmin etcek ey yönetim bunu belirtin bari yoksa altın alma ya zorlama mı bu oyunun devamı için kaç server var biri bitmeden digerini acıyorsunuz tr7 war hepsinimi bekliyceksiniz 7 den sonra 8-9-10 bo boş dunya acılmakta sadece bi umut caylak lar gelirde burda oynarlar amaclı yazık innogames yada sizlerin mantıgı buysa eger

DeletedUser

Guest
Verilen sertifika diğer ödüller gibi profilinde görünen bir ödül hepsi bu
aynen dediğin gibi rağbet ucu açik kelime bizim anladiğimiz bunun bir hayal ürünü olduğu yada innogamesin bu işi beceremeyip eline yüzüne bulaştirdiğidir

DeletedUser

Guest
dünya harikaları açıklamalarında Giza Piramitleri bonusu olarak depoda açılacak olan ek alan bize verilmedi. ittifak olarak pramiti 10 seviyeye çıkardık. verilen sözler tutulmuyor. kahraman dünyaları açılacağı söylendi aldatmaca çıktı. yöneticilerden bir açıklama bekliyoruz. diğer serverlarda oynayan oyuncular bizim durumumuz aynen sizlerde de yaşanacak demektir.

Giza Piramitleri
Bu büyük piramit kurak yazlara ve fırtınalı kışlara dayandı ve tüm ihtişamıyla göğre yükseliyor.

Bonus: Depoda + 1500 alan

DeletedUser

Guest
Güncellemede sorun oldu sanırım. Ben en49 Calydon dünyasında oynuyorum. Biz 7 harikayı da tamamladık. Son güncellemeye kadar bonusları kullanabiliyorduk ancak güncellemeden sonra depoda düşüş oldu. Düzeltilecektir.

DeletedUser

Guest
Benim gorusum turkiye grepolis serverinde cok cabuk yeni dunya aciliyor. Turk milletinin tez canli oldugu unutuluyor burda. Yeni bir dunya acilinca bakiyorsun binlerce oyuncu eklenmis birkac ay sonra bakiyorsun bikac yuz kalmis. Boylece oyunun tadida cikmiyor!!

Ya dunyalari kuculterek (deniz sayisini dusurerek) dunyalardaki savaslari hizlandirmalilar yada birim hizini cikarakta bu gerceklendirile bilir.

Bu degismezse benim gibi 4 seneden beri bu oyunu oynuyanlar turk serverinde oynamiyacaktir...

DeletedUser782

Guest
herşeye binbir türlü cevabı olan yönetimin bu konuya cevap yazmaması çok isabetli :cool:

DeletedUser

Guest
çünkü yazacak birşey bulamıyorlar savunacak bir yanları kalmadı en ufak birşeyde caza yağdıran yönetim şimdi kendine ceza kesmesi gerekirken susmayı tercih ediyor
şunuda düşünüyorum ticari bi oyun kurtarmamış olabilir oyuncu sayısı ama burdada şöyle birşey var ticarette zararda karın kardeşidir sen dürüst olacaksın verdiğin tahattütleri yerine getireceksin ki geleceğin olsun
bu şekilde innogamesin benim gözümde hiçbir geçerliliği ve geleceği yok bugün bizi aldattığını sananlar yarin kendileri zararını çekeceğini unutmamalı....