Oyun İçin Oneri ...

DeletedUser

Guest
Senatoda çiftlik,oduncu,depo vb. uretırken bırı 1 saat te dıgerı 30 dk da yapıyor fakat bunlar sırayla yapılıyor.ıkısınınde orda yazan zamanda bıtmesını ıstıyorum.

DeletedUser

Guest
uzaya da çıkmak ister miydin ?

(öle bir şey yok diye biliyorum bekliyceksin eğer beklemek istemiyorsan premium alıp 5-10 sıra halinde bina inşaat emri verebilirsin gecede yapar)

DeletedUser

Guest
yazımı güncelledim büyük bir şey değil ama inşaat ustaları aynı anda bir binayı yapabiliyorlar napcan klanlardada böyle traviandada böyle ikariamdada böyle

DeletedUser

Guest
Oyun böyle yapılmış ikariamla alakası yok örnek verdim

DeletedUser

Guest
tm cok uzattın ben sadece bı onerıde bulundum ılla yapacaklar dıye bir şey yok

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar burası tartışma alanı değildir, lütfen bu tür davranışları tekrardan sergilemeyiniz. ayrıca konunun yeri burası olmadığından dolayı konu Genel Tartışma kısmında taşınmıştır.

DeletedUser175

Guest
Arkadaşın dediği özellik bir başka oyunda var ismini buradan vermeyi gerek görmüyorum.2 veya 3 her ne kadar bina inşaatı başlatırsanız sürelerin hepsi birden akıyor yani birbirlerini beklemiyor istenilen özellik bu olsada Grepolis yapımcıları kendilerine bir sistem seçmiş ve bunu uygun görmüş he bize elbette eleştirmek ve yeni bir şeyler önermek düşer ancak olmazsa da oyuna olumsuz bakmamak lazım sonucta bu mevcut sistem bir çok oyunda aynı şekilde mevcut.

DeletedUser

Guest
Bu özelliğin gelmesi zor çünkü oyun açıldığından beri (yaklaşık bir yıl) bu sistem kullanılıyor ve 15-20 server bu sistemi benimsemiş durumda.

DeletedUser175

Guest
Her oyunda sistemsel değişiklikler olur oyuncuların talepleri üzerine olmaz diye bakmamak lazım hiç bir olaya ancak elbette ki bu öneri 3-5 kişinin tavsiyesi ile malesef olamaz böyle bir öneri hatırı sayılır bir destek olursa yönetimin kulağına gider bakın sadece kulağına gider diyorum yapılması değil :)

DeletedUser

Guest
Bahsedilen öneri, bu oyun konseptinde uygulanabilir birşey değildir. Üretimler sıralı olarak yapılır, biri bitmeden diğeri yapılamaz, süreleri kısaltmak isteyen 20 altın kulce kullanarak inşa suresini yarıya indirebilir.