Nu Dünyası Gece Bonusu Hk.

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Nu ve mu dünyalarında oynamaktay(d)ım. 20:10:2014 tarihinde Nu da yapmış olduğum saldırıda yaşamış olduğum olayın ardından destek ekibinin tavırları ve anlayışsızlığı için oyunu bırakıyorum. Olay; saldırı göndermeden önce birimleri seçtiğimde gece bonusu aktif görünmüş fakat saldırıyı çıkartmayıp gelişmiş birlik hareketi kullanınca gece bonusuna düşmemem gerekirken düşmüş olmamdır. ben ordunun çıkışına onay verirken gece bonusu aktif görünmüyodu, ordu 00:00:28 de saldırdı ve raporda gece bonusu aktif göründü. orduyu çıkardıktan sonra ne olur ne olmaz diye foruma girdim ve Nu dünyası özelliklerine baktım ve gece bonusu saati 01:00-08:00 olarak yazıyodu. tabii her şeye rağmen opları ikna edemedim daha doğrusu kendi hataları ve işlerini eksik yapmaları (forumu güncel tutmamaları) sebebiyle aldığım cevap gece bonusunun 00:00-08:00 arası olduğu ve forumda yazılanların ön bilgi olduğu bağlayıcılığının olmadığıdır. kısacası biz işimizi yapamıyoruz demektir bu. Benim hakkım yendikten sonra ve ben ticket açtıktan sonra forumda yazan gece bonusu saatleri güncellenecekse gereği yok op ların. Madem bağlayıcı değildi neden güncelleme gereği duydunuz. Benim oplardan beklediğim kaybımın telafisiydi, onu da geçtim sadece bir özrü hakettiğimi düşünüyorum. oyunda bug olabilir diyorum bana alakasız cevaplar veriyosunuz.

Neyse benden bu kadarmış. umarım işinizi artık daha iyi ve sağlam yaparsınız.

iyi oyunlar.

ve umarım silmezsiniz yazdıklarımı.

DeletedUser

Guest
bide ben bulamadım gerçekten, wiki de Nu dünyasını. link atarmısınız. Sizden gelen mesaj aşağıda da.

Net dünya özellikleri wiki sayfasında ve dünya seçeneklerinde belirtilmiştir.

Forumda belirtilen dünya özellikleri oyuncuların tepkisine göre dünya açılmadan önce değiştirilebilmektedir.