Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan by-waryoq
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Klanlarda vardı Burada da var sanırım burda da muhabbet edebiliriz :D

DeletedUser

Guest
buralar hep dutluk kalmayacak dostlar. bir tarihe tanıklık ediyor olabiliriz. torunlarımıza hava basmamıza sebep olabilir. ağlamak istiyorum sevgili dostlar. ağlamak istiyorum. =)

DeletedUser

Guest
Bu gidisle torunlarimiza dedelerimiz Yunanlari yendi ama biz yenildik diyecez. :D

DeletedUser

Guest
bence her türlü yeneriz. onlar deplasmanda bir kere =)

DeletedUser

Guest
Yunanları çok hafife almamak gerek onların çoğu tecrübeli hiç olmazsa ayrıca bizim yardım alabileceğimiz türkçe wikimiz bile yok onlar şuanda önceden stratejileri ayarlıyorlar

DeletedUser

Guest
katılıorm adamlar tecrubelı bis daha ne basıcamısı bılmeden oynuorz.önceden oynayanlarımıs vardır ama cognluk bilmıo

DeletedUser

Guest
tecrübesiz olmamız kötü. Adamlar sıralama yaparsa rezillik olucak türk serverında yunanlılar 1. falan :S

DeletedUser

Guest
Sıkılıp gideceklerini sanmıyorum oyunun ulusu yunan zaten oyun ınnogames tarafından yapılmış olabilir ama oyun aslında yunan oyunu adı üstünde zaten grepolis yanılmıyorsam yunan şehri demek o yüzden destekliyorlar bu oyunu ayrıca emin olun onlar bizden daha çok yardımlaşır destek bakımından yinede zaman gösterir herşeyi

DeletedUser

Guest
Bakalım Zaman Neleri Gösterecek Hepimize DeToX'un Dediği Gibi Yunanlıların Kolay Kolay Pes Edeceğini Bende Sanmıyorum :) Ama Çok Büyük Rekabet Olacak :=)

DeletedUser

Guest
yunanlılar gerçekte türkleri yenemişler oyundamı yenecekler

DeletedUser

Guest
Sıkılıp gideceklerini sanmıyorum oyunun ulusu yunan zaten oyun ınnogames tarafından yapılmış olabilir ama oyun aslında yunan oyunu adı üstünde zaten grepolis yanılmıyorsam yunan şehri demek o yüzden destekliyorlar bu oyunu ayrıca emin olun onlar bizden daha çok yardımlaşır destek bakımından yinede zaman gösterir herşeyi

Hayır yunan oyunu değil alman oyunudur arkadaşlar kesin bilgi...