Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan ApsimaTi
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2269

Guest
Evet buraya da yansıdı. Kendileriyle görüşeceğim bu konuyu da ;)

DeletedUser768

Guest
Evet buraya da yansıdı. Kendileriyle görüşeceğim bu konuyu da ;)

Selamlarımı ilet kendisine, sadece inno nun paneline güvenip ceza vermesin panelde hatalar oluyor arada. Sonradan mahçup olur. ;)
Bot varsa zaten programı tesbit edince itiraz hakkı tanınmadan kapatma hakkı oluyor, o yöntemi kullansın. :rolleyes:

İyi Forumlar

DeletedUser2969

Guest
Oyunun bu zamana kadar en büyük reklamını yapmış oyuncular var, yarattığı rekabetle bulduğu taktiklerle adminler bunu göremiyor belki ama biz oyuncular görüyoruz. Bizler sizleri tanımasak gibi aile gözüyle bakıyoruz o samimiyetle yazıyoruz sorunumuzu cözmek icin. Kimi yerde büyük sorunlarda 1e1 yazışma ortamı olmalı chatleşir gibi konusup sorunu cözelim. Gerekirse dünyalardan oyuncu temsilcileri yapalım onlar adımıza konussunlar. Sanırsın devlette iş yürür gibi iş yürüyor bazen İtiraz etcen, cevap verilecek, karşılık vericek de o süreye kadar ceza bitiyor zaten.
İtiraz da varda oyuncu lehine durum yok denecek kadar az.

DeletedUser

Guest
Hayırlı olsun arkadaşlar

Slm arkadaşlar bi sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim bi oyuncuya ayni anda birden faZla oyuncu saldırabilir mi acaba

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser2377

Guest
s.a kardşler ben bu tahmin et yarışmasına katılamadım.. ve sonuçları göremedm neden

DeletedUser2852

Guest
Selamın havada kalmasın gardaş, as. Zor sorular sorma cevap alamazsın.

DeletedUser768

Guest
s.a kardşler ben bu tahmin et yarışmasına katılamadım.. ve sonuçları göremedm neden

Aleykümselam. Yarışma konusunda belirtilen konuya cevapları yorum olarak yazdıysanız katılım sağlamışsınız demektir. Yarışmalarda kullanılan konular kapalı olur, yani yorumları sadece moderatörler görür normal üyeler göremez. Sonuçlar ise yarışmanın ilan edildiği başlıkta paylaşıldı. Link

İyi Forumlar

DeletedUser2852

Guest
Hayat size güzel o zaman desenize :p
Eskiden moderatörler vardı, foruma bir şey yazdık mı cevap verirlerdi.
smiley_emoticons_candle.gif

DeletedUser768

Guest
20 Ocak 2018 den bugüne kadar 21 hafta geçmiş hiç kimse sohbet etmemiş. Bu kadar sessizlik hayra alamet değil. Liwet, Mayis Yagmuru nerdesiniz canlandırın forumu biraz, her seferinde beni beklemeyin. :) :) :)

İyi Forumlar