Moderatör şikayeti

• Konuyu başlatan CinciHoca
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
oyun moderatörlerini innogames e şikayet etmek istiyorum bu oyuna bu kadar emek verip bu kadar para verip sadece işim geregi bilgisayar başında oldugum akşam bot kullandın diyerek beni banlayıp beni ve ittifagımı oyundan sogutup bizim hakkımızda yanlış düşünülmesine neden olan moderatörü özellikle Mr.Stormu innogames e şikayet etmek isterim ve o 5 günlük cezadan sonra oyuna 10 dakika girip çıkıyorum yöneticilik yapmak herkesin harcı degil bunu da ögrenmesi gerekir insanların.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Takımımızdaki üyeler özellikle de Takım Liderimiz olan Mr.Storm, oyun yöneticiliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.
Ceza almanızın sebebini bizim kadar siz de biliyorsunuz, oyunda sizin hakkınızdaki "yanlış düşünceleri", forumdan herkesin göreceği şekilde bizi şikayet edeceğinizi yazarak bertaraf edeceğinizi düşünüyorsanız, bu da bir yöntem olabilir. Ama siz de bizim kadar iyi biliyorsunuz ki amacınız gerçekten "şikayet" olsa buraya değil, şirketin sitesinde bulunan mail adresine yazar veya ilgili iletişim bilgilerini almak için bildirim gönderirdiniz.

Amacınıza ulaştıysanız ben size duymak istediğiniz cümleyi yazayım:
Cezanızda hata olduğunu düşünüyorsanız, bağlı bulunduğumuz Innogames şirketine mail atarak şikayette bulunabilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce Genel İş Koşullarını ve Oyun Kurallarını tekrar okuduğunuzdan emin olun. Teşekkür ederiz.

Konu kapatılmıştır, bilgi ihtiyacınız durumuda bildirim gönderiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.