[OYUN] Mobil Versiyon Bildirimleri

DeletedUser758

Guest
Konu Başlığı: Mobil Versiyonu Destekliyor!.

Telefon Bilgileriniz;
Marka ve Modeli: Samsung Galaxy S5660
İşletim Sistemi:Cynogen mod 7[2.3.7]

Browser Bilgileriniz; (Telefon Browserı Mı? / Harici Browser Mı?)
Browser (Telefon / Harici):Harici Browser
Harici Browseri Adı: Dolphin Browser Mini

Soru;
ittifak forumuna veya ittifakla ilgili hiç bir şeye ulaşılmıyor ? innogames'in diğer browser tabanlı oyunlarında[klanlar gibi] böyle bir sorun yoktu.mobil sürümün büyük bir eksikliğidir bu.ne zaman düzeltilir ?

DeletedUser

Guest
mobil uygulamanızda ticarete ve saldırı gelip giderken hasara yönelik bilgiler vs.. gösterilirse çok iyi olur.

Zira iphone dan bu dediklerimi takip edemiyorum.

DeletedUser

Guest
Mobil Versiyonu Desteklemiyor!

Marka ve Modeli: Nokia C5-03
İşletim Sistemi: Symbian

Browser (Telefon / Harici): Harici Browser
Harici Browseri Adı: Opera Mini

Hata Bilgisi; kendi dünyama giriş yapabiliyorum, şehir adalar vs. liste şeklinde bir ekran çıkıyor herhangi birini seçmek istediğimde o sayfa yenileniyor. Bazen girdiği oluyor, bu kez aynı sorun girdiğim bölümde (örn. şehir) kalıyor. En çok senatoya kadar açabildim oradan da inşaat emri verilemiyor malesef.

DeletedUser

Guest
Mobil Versiyonu Desteklemiyor!

Konu Başlığı: Mobil Versiyonu Desteklemiyor!.

Telefon Bilgileriniz;
Marka ve Modeli:lg g2
İşletim Sistemi:android

Browser Bilgileriniz;
Browser (Telefon / Harici):
Harici Browseri Adı:

Hata Bilgisi; teleofun grepolise giriyor ıd şifre yazıyorum bağlanırken veriler yüklenirken bir hata oluştu tekrar denemek istermisiniz diyor bir kaç wifi de denedim hep atnı hatayı alıyorm:mad::mad::mad:

DeletedUser2549

Guest
Konu Başlığı: Mobil Versiyonu Desteklemiyor!.

Telefon Bilgileriniz;
Marka ve Modeli:lg g2
İşletim Sistemi:android

Browser Bilgileriniz;
Browser (Telefon / Harici):
Harici Browseri Adı:

Hata Bilgisi; teleofun grepolise giriyor ıd şifre yazıyorum bağlanırken veriler yüklenirken bir hata oluştu tekrar denemek istermisiniz diyor bir kaç wifi de denedim hep atnı hatayı alıyorm:mad::mad::mad:

benim Lg g3 var desteklemiyor acil yardım güncellenince düzelirmi desteklemiyor diyor modeli g3 daha ne olsun oyunun sürümü düşük kalmıştır diyenler var acil yardımınızı bekliyorum

DeletedUser

Guest
Konu Başlığı: Mobil Versiyonu Destekliyor!.

Telefon Bilgileriniz;
Marka ve Modeli: Samsung Galaxy Note III
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 Jely Bean

Browser Bilgileriniz; Telefon Browserı
Browser (Telefon / Harici): Masaüstü sitesi istediğim zaman Google Chrome
Harici Browseri Adı: Google Chrome

DeletedUser

Guest
Mobil Versiyonu Destekliyor.
Telefon Bilgileriniz;
Marka ve Modeli: Samsung Galaxy S3 Mini
İşletim Sistemi: Android™ 4.1 (Jelly Bean)

Browser Bilgileriniz;
Browser (Telefon / Harici): Telefon
Harici Browseri Adı:

Hata Bilgisi; Telefondumdna iffitak forumunu açtığım zaman konu başlıkları alt alta yazılmış anlamsız bir kaç harf olarak görünüyor başlık konusunda sıkıntı var ve konulara tıkladığımda görülen rapor düzeltilmiş ancak acayip derecede kasma yapıyor o bölümü açtığımda
Ve telefonumdan bağlandığımda bana mesaj olarak iletilen saldırı savunma veya herhangi bir raporu göremiyorum anlamsız kelimelerden meydana gelen bir mesaj olarak geliyor bunun düzeltilmesi çok iyi olurdu malum her pc başında olamıyoruz telefonumuz ilede oyunun tüm aktivitelerinden yararlanmak istiyoruz
Çiftliğe tıkladığımda pc ortamındaki gibi orduda kullanılan, binalarda kullanılan, orduda kullanılan(askere alınan), inşaatda kullanılan nüfus detayı görünmüyor.