Milis

DeletedUser

Guest
Şehriniz Saldıra uğruyor ve milis çıkardınız,
Savaş sona erdi ve kazanan savunan yani sizsiniz elinizde kaybetmediğiniz 250 -260 milis kaldı

Benim önerim Milisi tekrar çifftliğie göndermek, böylece 3 saatlik yarı yarıya düşen üretim zamanı kısalabilir
kullandığınız kadar milis / zaman gibi

DeletedUser

Guest
bu onerınız guzel ve mantıklı ama benım fıkrım oyunun ıleleyen zamanlarında belkıde bu mılıslere ıhtıyac bıle duyulmayacak bu degısıklıgı yapmak ıcın oyunun yazılımına mudahale etmek gereklı buda bıraz meşakkeatlı ve rısklı az punalı olan oyuncularda bu mılıslerı gerı gondermek fayda saglayacaktır ama olmazsada olmaz degıl dıye dusunuyorum

DeletedUser287

Guest
birşey soracağım saldırı aldık mesela milisleri çağırdım savaşı kaybettim bütün milisler öldü sonuç ne oluyor? bi 3 saat sonra tekrardan yine cağırabiliyor muyuz ?

DeletedUser

Guest
evet güncel nufusun vs. değişmiyo 3 saat üretimin yarıyarıya düşüyo sonra herşey kaldığı yerden devam ediyor

DeletedUser

Guest
3 SAAt beklenmesi mantıklı o zaman ben saldırı zamanı çagırayım 10 dakika sonra geri göndereyim sadece 10 dakika üretimim yarıya düşssün bedava asker basmış olayım yok öyle bi dünya.

DeletedUser

Guest
milislerin hepside gidebilir kesin değil ki milislerini kaybetmeyeceğin zaten kullandığın kadar milisin /zaman uygulaması olacak

DeletedUser

Guest
yani 300 tane milisin 150 si öldü ne olcak sonra 150 sini geri mi göndercen ?

DeletedUser

Guest
aynen 150 si geri döndüğünden 3 saatlik üretim yarı yarıya düşüyo çünkü milisler tekrar çalışacak, bedava askerden bahsettin zaten milis bedava asker değilmi ?