KUYRUK ACISI OLANLARA SESLENİYORUM.

• Konuyu başlatan DeletedUser2969
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2969

Guest
Bizlerden daha itibarlı, daha dürüst, olman dilegiyle kardeşim.Umarım bir gün seninde bizlerin gibi bir ittifakın olur ve sürekli konusulursun.

İddaalıysan bu kadar bu oyunu 30 kişi kazanıyor kardeşim. Bizim 30umuz tamam dağılır kaybederiz yıkılırız ayrılırız kazanırz, yeniliriz.Ama kimsenin canını yakmayız.
Ama siz 150 Kişi kaç kişinin canını yaktığınızda, kalan 120kişi sizin itibarınızı ve saygınlığınızıda onlara bırakırız.

DeletedUser1687

Guest
Hops bende yazılım mühendisiyim yahu :) benden baska oldugunu anlamamıstım oyunda bil müh oldugunu kazn oncelikle su klavye kulanım olayını cozelim karayel igreti oluyorum hem iş biliyorum deyip hem olaydan uzak olmaya:) ya klavyen bozuk yada yazamıyorsun,, Eskilerin basarısı yoktur demıssın ama nacizane eskiler sabit kalır dunyalarda seyyah gibi ordan oraya gezmez asıl bu tarz oyunculardan bu oyun temızlenirse grepolis basarıya ulasır ki suan actıgınız diger konuya baktım ittifak listesine yancını gorunce tamam dedim her dunyada 1 ya oynuyan tayfa bunlar o yuzden gecın bu ıslerı tr1-2-3-4-5 serverları cıkart gerisinde en fazla tek saglam ittifak vardı yada coluk cocuk tombalak takıldınız kendı kendılerine..son söz ise 194-207 geçtigi üzere "İlk taşı günahsız olanınız atsın!",

yoksa şu grepolis içinde Metaforlarin anaforunda kaybolursunuz..Respect

DeletedUser1743

Guest
Senmisin bu sözleri sarf eden,neden böyle şeyler söyleme gereği duyyosunki madem,iyi bir yöneticisin git ittifak hangi dünyadaysa onu yönet ama adil yönet insanları kandırarak değil sana başka bir dünyada rakip olmuşsa öteki dünyada adamı ittifakında sindirmeye çalışıp atiyosun ittifakdan.Şimdi gelelim Olympus ittifakına parayla yanında insanlari tutan daha sonra kalp kıran bir ittifak toplulugumu yoksa adil güzel bir ekib olmuş gönül ile hatır ile oynayan ittifaklar mı eskilere saygimiz sonsuz başarı başarıdır sende şunu kabul et bitti biz olucakmışız ben aynı hesabla bir dünyada oynamak istemiyorum.Seni ne ilgilendirir bende hep derim FARKINDALIK..

DeletedUser2255

Guest
mr.d rakibi coştururken çok iyi :D bu arada ceyhun abi sana yazanların hepsi olmypustan kovulanlar ha ha :D rezil oldunuz :D bu arada ben ban yedim buraya yazmayın çünkü başka bahananiz yok :D

DeletedUser2969

Guest
Umarım bir gün seninde her kararında yanında olan arkdasların ve cevren olur, Umarım seninde bir gün seninde altın icin degil. Gercekten bir gülüşü için sevdigin abilerin olur.
Beni soracak olursan vefa borcum vardı onu ödemeye geldim. Onların bana ödeyecek hiç birşeyi yok benim onlara var ama.

Dünyalara altın ticaretine gelen ben degilim. 50 altın satıpta cıkar saglıyacak biri hiç degilim. Bu sözleri kullanmadan önce oyuna girip ticaret alanına en azından bir bakarsın. Kaç kişinin altın beklentisi var görürsün.

DeletedUser3385

Guest
Kim ne konuşmuş bilmiyorum. lakin saygı değer güzel,kalpleri iman dolu moderatörlerimiz doğrusu yapmışlardır. herkese eşit cezalar verilir burda özellikle storm bey bu konuda çok adildir -_- :)