kural ihlali

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
sevgili operatör arkadaslar öncelıkle oyun kurallarında yayınladıgınız bi bölümü yazmak istiyorum

Oyuncu profilleri, mesajlaşma içerikleri TÜRKÇE ve İNGİLİZCE olabilir. İNGİLİZCE evrensel bir dil olduğundan oyun içerisinde bu dil yasaklanmamıştır. Ancak içeriğe göre diğer kurallar dahilinde yaptırım uygulanabilir. Diğer tüm diller yasaktır.

. yunanistanlı arkadaslar profillerinde klan tanıtımlarında yunanca yazılmıs bi cok yazı var.

bu acık bi kural ihlali değilmidir sizin yazdıklarınıza göre? ben mi yanlıs dusunuyorum

saygılarımla gökhan..

DeletedUser

Guest
Eğer operatörlerden istek olursa tek tek bütün bu oyuncuların listesini sunabilirim yarın akşam.
Verilmesi gereken cezaların verileceğini umarak iyi günler diliyorum :)

DeletedUser

Guest
sanırım yaptırımlarıda bunlar/ilk kez oldugu ıcın 1.ci ihlal cezaları gecerli sanırım

a. Uygunsuz Şehir İsmi, Oyuncu İsmi veya Profili

1nci İhlal :
Hesap Tatilli olarak kapatılır ve isim değiştirilir.
Oyuncu cezasının kaldırılması isteğini ikna edici sebepler sunarak ticket açmak zorundadır.
Değerlendirmeden sonra oyuna geri dönüş için izin verilebilir.

2nci İhlal :
Hesap Tatilsiz olarak kapatılır ve isim değiştirilir.
Oyuncu cezasının kaldırılması isteğini ikna edici sebepler sunarak ticket açmak zorundadır.
Değerlendirmeden sonra oyuna geri dönüş için izin verilebilir.
3ncü İhlal :
Hesap Süresiz olarak kapatılır.

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar uygunsuz profile sahip oyuncuları ticket sisteminden bildirmeniz yeterli olacaktır. Keyifli oyunlar dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.