[OYUN] Kultur puani

• Konuyu başlatan aresson
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Kültür puanını en cok ne verir?kütüphane yapınca tiyatro olmuyor tiyatro olunca kütüphane olmuyor vs gibi seyler yazılı yanlıs anlamadıysam.ben kültür puanını en cok neyle kazanırım?eger tek sansım varsa hangisini insa etmeliyim?

DeletedUser

Guest
şuan oyun oynamadığım için hatırlamıyorum ama altın ile premium alıp %30 du sanırım daha fazla teveccüh üretiyor

DeletedUser

Guest
binalar kültür puanı vermezler agoradan yaptığın etkinlikler kültür puanı verir.

DeletedUser

Guest
Hazır Tavuk kümesi var iken 600 yumurta ile almaya çalışın kültür puanlarını
en kötü şartta 150 yumurta ile 1 tane alırsınız.

DeletedUser

Guest
koloni gemisi ile şehir kurmak için kaç kültür puanı gerekir acaba?

DeletedUser

Guest
ben de yumurtayla almaya calıscam simdilik kültür puanını zaten,o da olmasa..

DeletedUser

Guest
kültür puanını artırmak zaten gittikçe karmaşıklaşan bu oyunun en anlaşılmaz hususlarından biri...
fetih için gerekli kültür puanını artırmamız gerek.. yumurta varken 5 adet kültür puanı birden aldım..
peşinden 1 şehir fethettim.. ancak şu an kültür puanım olmadıgı için şehir alamıyorum...
nasıl iş anlamadım.. bir kültür puanının peşine düştük gidiyoruz... tiyatro kuracam.. sonra agoradan bi ton kaynağa karşılık oyun sergileyecem.. bu oyun 5 gün sürecek... 5 gün sonra 1 kültür puanım artarsa ne ala... bekle dur işin yoksa...
kültür puanının kazanmak için beklemekten dolayı fethedeceğim şehri düşman aldı...

bu süreç sıktı beni

DeletedUser

Guest
kültür puanını artırmak zaten gittikçe karmaşıklaşan bu oyunun en anlaşılmaz hususlarından biri...
fetih için gerekli kültür puanını artırmamız gerek.. yumurta varken 5 adet kültür puanı birden aldım..
peşinden 1 şehir fethettim.. ancak şu an kültür puanım olmadıgı için şehir alamıyorum...
nasıl iş anlamadım.. bir kültür puanının peşine düştük gidiyoruz... tiyatro kuracam.. sonra agoradan bi ton kaynağa karşılık oyun sergileyecem.. bu oyun 5 gün sürecek... 5 gün sonra 1 kültür puanım artarsa ne ala... bekle dur işin yoksa...
kültür puanının kazanmak için beklemekten dolayı fethedeceğim şehri düşman aldı...

bu süreç sıktı beni

Halk şenliği falan düzenleyeydin :)

DeletedUser

Guest
Ben kültür puanının nasıl kazanılacağı konusunda sıkıntı yaşıyorum... Bazı şeyler için akademinin 30. seviye yapmam gerekiyor bu yüzden henüz yapamıyorum bunun agora dışında kazanılacağı baska yer var mı?

DeletedUser

Guest
Ben kültür puanının nasıl kazanılacağı konusunda sıkıntı yaşıyorum... Bazı şeyler için akademinin 30. seviye yapmam gerekiyor bu yüzden henüz yapamıyorum bunun agora dışında kazanılacağı baska yer var mı?

yok arkadaşım

DeletedUser

Guest
Öldürdüğünüz her 300 düşman askerinden sonra agorada zafer geçidi düzenleyerek kültür puanı elde edebilirsiniz. En kolay kültür puanı kazanma yöntemi zafer geçidi yöntemidir. Diğer yöntemler, maliyet/zaman sorunları nedeniyle daha az tercih edilmedir.