Kış Kutlaması Takvim Yarışması

Sizce Hangi Takvim En Güzeli?

• Toplam oy kullanan
    260
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser768

Guest
2. sıradakini bırak 9. sıradaki sayaç gibi neyse isterse 50 yapsın multi ise oyları geçersiz olacak ondan no problem

Hiç merak etmeyin bu şekil oy kullananlar 1 oy bile kaybetmeyecek görürsünüz.Oyun yönetimi incelemeyi sadece ıp taraması üzerinden yapıyor 1 milyon rakamda 1 rakam uymasın multi değil diyip geçiyor.Fakat bilmiyorlarki modeme reset atmak veya program ile ıp değiştirmek sadece 150-180 saniye sürüyor.
Modeme reset at aç hesabı oyu kullan at reset aç hesabı kullan oyu.Oh ne rahat hayat.Birde ahlaksızın tekinin açtığı hesap ismi tam kendisine yakışır bir nick;BabayorgunMk

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Almanyadaki ankette nasıl yapıldıysa artık dışarıdan oy kullanılmamasını sağlamışlar.Yani oyunla alakası olmayanlar oy kullanmamışlarki sadece 42. dünyada ne olarak 36159 kişi üyeyken ankete toplam katılımcı sayısı sadece 50.
Burda 6 7 saat öncesine kadar toplam aktif üye sayısı 230 civarıyken şuanda katılımcı sayısı 179.

Bu arada birşey söylerken unutmayın ki karşınızdaki kişi sözlediğinizin doğruluğunu kontrol etmek için farklı serverlara üye olabilir takım lideri...

Farklı serverlara üye olmanız bizim ülkemiz açısından farklı bir durum yaratmamaktadır. Üye olduğunuz diğer serverların yöneticileri de dahil olmak üzere tüm Grepolis Takımlarının yöneticileri bu etkinliği ortaklaşa yürütmekte ve beraber hareket etmektedir.

Bir dünyaya üye olan kişilerin sayısı ile katılımcıların sayısının oranı yarışma üzerinde sizin deyiminizle var olan "Şaibe" durumunu ifade edemez. Diğer ülkelerde de oyunla alakası olmayan oyuncuların oy kullanması serbesttir. 1 dakika içerisinde oyuna üye olup, 1 dakika sonra foruma üye olup oy kullanabilirsiniz. Bu tüm ülkelerde aynıdır.

Daha önce belirtildiği gibi arzu eden tüm "Forum Kullanıcıları" arkadaşına destek olmak için oy kullanabilir. Yarışma daha önce belirtilen prosedürler çerçevesinde sonlandırılacaktır. Bu konu altında buna itiraz etmeye devam etmenize gerek yoktur.

DeletedUser1201

Guest
takvim 9 belli olacak adam sayaç gibi gidiyor durmak yk son 1 saatte aldı tüm oyları ama 28 inde sonuçlar belli olacak ona göre yapılacak itirazlar

DeletedUser

Guest
Bence fazla sacmalayanlar var alt tarafi bir sanal resim/takvim yarismasi. Onemli olan katilimdaki ittifak dostlarini desteklemektir! Boyle yakinlamakla hicbiryere varamazsiniz. Sabir edin birdakine sizede cikar altin! ;)

Bence Babamuhtar kardesimin takvimi cok super olmus herkez oyunu ona versin lutfen!

DeletedUser

Guest
Bence fazla sacmalayanlar var alt tarafi bir sanal resim/takvim yarismasi. Onemli olan katilimdaki ittifak dostlarini desteklemektir! Boyle yakinlamakla hicbiryere varamazsiniz. Sabir edin birdakine sizede cikar altin! ;)

Bence Babamuhtar kardesimin takvimi cok super olmus herkez oyunu ona versin lutfen!

Ya şimdi düşman ittifak olabiliriz ama göz var nizam var yani benimki daha güzel hacı :DD

DeletedUser

Guest
poseidon doyumsuz herif acıkmış napayım tabak verdik önüne domuz yesin gavur diye :D

DeletedUser

Guest
En azından fotograflarda şahıs ismi verilmeden oylamaya sunulmalıydı, oyuncu adı verilip, kimin tanıdıgı cok ise onun fotografı oy alacak. Resmin önemi yok !!!

DeletedUser690

Guest
Tanıdıgım biri bile yok o yüzden oy yok:) Tarafsız olayım bari

DeletedUser1201

Guest
şuanda okuldayım ama takvim9 %100 farklı ip lerden hesap açıp oy kullanıyor onun araştırılmasını istiyorum bi anda yükselmeye başladı gene

DeletedUser1201

Guest
oy kullanmayan arkadaşların adıma oy kullanmalarını rica ediyorum takvim 9 da 10 taneden fazla farklı ip var bunların hepsi türkiye dışında veya multi ile katılıyor zaten kazanımıcam diye multide açıyo olabilir veya ip değiştirme programı ile farklı hesaplar açıp oy veriyo olabilir araştırılsın

DeletedUser

Guest
oy kullanmayan arkadaşların adıma oy kullanmalarını rica ediyorum takvim 9 da 10 taneden fazla farklı ip var bunların hepsi türkiye dışında veya multi ile katılıyor zaten kazanımıcam diye multide açıyo olabilir veya ip değiştirme programı ile farklı hesaplar açıp oy veriyo olabilir araştırılsın

bak güzel arkadaşım. yaşının çok küçük olduğu attıgın yorumlardan bir hayli belli. nedir bu panik havan. senin bütün oylarını takip ettim hepsi oyunda olmayan bana attıgın itiraflarda oldugu gibi kurulan üyelikler. kendi yaptıgın kabahatin çamurunu neden başkalarına atıyorsun. benim oyundaki arkadaş çevrem ve ittifakım toplam 90 kişiyi geçiyor. oyundaki sıralamamda belli zaten bu zamana kadar birçok arkadaş edindim hepsinden ricam oy istemek oldu. bana gelen bu kadar oy beklediğimden bayabi az bile oldu. burda bir hile yapan varsa oda tek sensin. ve oylama bitiminde incelenicek bu durumda. ve ben eminimki senin suanki sayı üstünlüğün moderatörler tarafından kabul edilmeyecek. ben sadece sonucu bekliyorum. sende burdan iftiralarına devam et. herkeze iyi forumlar.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Oylamamız sona ermiştir. Oy veren oyuncu hesapları araştırılarak eğer multi hesap varsa bu oylar düşülecek, multi hesaplara ilgili cezalar verilecektir.

Oylama sonucu 28 Aralık Tarihinde duyurulacak ve ülke birincisi uluslararası oylama için Uluslararası Grepolis Facebook sayfasına yüklenecektir.

Oylamamıza katılan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Sevgili Grepolisçiler;

Grepolis Kış Kutlaması 2012 Takvim Yarışmasına gerek takvimlerinizle gerekse oylarınızla yaptığınız katkılar için teşekkür ederiz. Biliğiniz gibi oylamayı saatler önce kapattık ve tüm oyları kontrol ettik. Ne yazık ki bazı multi oylar tespit ettik ve bu oyları geçersiz sayarak bu hesapları açanlara oyun içinde ceza verdik.

İşte kazanan 3 yarışmacı ve geçerli oy sayıları:

1. 4s1k1995 (52 geçerli oy) : 3000 Altın
2. Voyeur 666 (29 geçerli oy) : 2000 Altın
3. BabaMuhtar (26 Geçerli oy) : 1000 Altın

Ülke birincimiz 29 Aralık tarihine kadar Uluslararası Grepolis Facebook Sayfasında oylamada olacak. Türkiye topluluğu olarak kendimizi göstermek için mümkün olduğu kadar çok "like" almasını sağlamalıyız.

Kazananları tebrik ediyor, ülke birincimiz için oylarınızı bekliyoruz... :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.