KÜLTÜR SAYAR

• Konuyu başlatan DeletedUser2969
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2969

Guest
KÜLTÜR SAYAR

Kültür seviyesi: 86Şehirler: 86 /86 10879/10965
Örnegin bu benim kültür seviyem.
Bir Ayaklanmanın Genel olarak alınması 12 saatir, 12 saatte ne kadar kültürüm dolacağını bilmek, beni 86 sehri saymaktan kurtarır.

Kültür seviyesi: 86Şehirler: 86 /86 10879/10965(+90) mesela
gibi birşey önerebilirseniz cok faydalı olur.
Kolay gelsin

DeletedUser2852

Guest
Ceyhun bunun bir eklentisi var zaten. Bunun dışında bir sürü eksik var benim farkettiğim, saymakla bitmez. Mesela bir tanesi şu, kalabalık forumda mesajları tek tek silmek çok yorucu oluyor. Bazı mesajların kalması bazılarını silmek gerekiyor, tek tek epey zaman alıyor ayıklamak ancak bir eklenti var silmek istediklerini seçiyorsun sil diyorsun 30 dklık forumda temizlik işini 5 dk da yapabiliyorsun. Ya inglitere yada almanya Grepolis formunda tam hatırlamıyorum, legal eklentiler paylaşılmıştı onlardan bakmıştım eskiden. Hatta Tr Formunda bu eklentileri kullanıp kullanamayacağımızla ilgili Liwetle mesajlaşması vardı birinin, eskilere bakarsan bulabilirsin. Liwetin bu konuda kesin bir yanıtı olmamıştı. Zaten iş yoğunluğu sebebiyle bu eklentileri sıkıca incelediklerini yada Almanyaya bu konuda mesajla soru sorduklarını düşünmüyorum. Tatmin edici cevaplar değildi verdikleri. Tabi işin içinde olan, oyunu sıkı takip eden, oyundaki eksikleri oynayarak gören ve bunları çözmeye çalışan genç ve enerjik yönetici eksikliği var Grepoliste. Bak konuşurken bir eksik daha çıktı.

DeletedUser2852

Guest
Kusura bakma Ceyhun baya yazdım ama dayanamadım artık. Bekliyorum dünden beri, mesajına hiç kimse her hangi bir cevap yazmayınca dayanamadım. Yani moderatörün teşekkür ederiz öneriniz için yazması o kadar zor mu? Sadece bayramlarda foruma yazı yazıyor yöneticiler. Koca bir gün geçti moderatör foruma girip bakmadı, demek ki oyunda Moderatör eksiğide var. Mükemmel oyun tecrübesi olan ve boş vakti olan oyunlar var, onların yaptığı başvuruların değerlendirilmesi gerekiyor.

DeletedUser2969

Guest
Bir eklentiyle degilde oyun kendisi yapması iyi olur tabi ki. Ben bilmiyorum legal mı illegal mi bilemem simdilik uzak dursun:D

DeletedUser768

Guest
Öneri mantıklı ama biraz görsel olarak desteklemek lazım. SS lerle destekleyip beta forumuna konu açmalısın bence. Geliştiricilerin daha aktif olduğu bir forum olduğundan daha kolay dikkat çeker.

Kusura bakma Ceyhun baya yazdım ama dayanamadım artık. Bekliyorum dünden beri, mesajına hiç kimse her hangi bir cevap yazmayınca dayanamadım. Yani moderatörün teşekkür ederiz öneriniz için yazması o kadar zor mu? Sadece bayramlarda foruma yazı yazıyor yöneticiler. Koca bir gün geçti moderatör foruma girip bakmadı, demek ki oyunda Moderatör eksiğide var. Mükemmel oyun tecrübesi olan ve boş vakti olan oyunlar var, onların yaptığı başvuruların değerlendirilmesi gerekiyor.

Herkes bir 1247 olamaz. :)

İyi Forumlar