irfanirfan vs thegrey(dumlupınar)

• Konuyu başlatan DeletedUser782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser782

Guest
greys.jpg

THOR ittifakından irfanirfan, thegrey adlı oyuncudan The Firebrick şehrini aldı. bugün saat 17:14

ben öyle demiyorum da diyenler var ;) şimdi biliyorsunuz ünvanımı saldırdığım kişi oyunu bırakıyor, bu arkadaşta bırakmasın oyunu? :p

bu aldığım şehir dışında 4 şehrinde de ayaklanmam var belki onlarıda alırım hıı nedersiniz? :cool:

DeletedUser782

Guest
THOR ittifakından irfanirfan, thegrey adlı oyuncudan The Orange şehrini aldı. bugün saat 13:04 :cool:

kesilen kayık raporları kayıp kim kesti aranıyor ;)

DeletedUser782

Guest
Arkadaştan haber alınamıyor bıraktımı oyunu geri dönüş bekliyoruz dumlupınardan :)

her saldırdığım oyunu bırakacaksa ben bir daha saldırmam olm kimseye bilesiniz :)

DeletedUser768

Guest
Arkadaştan haber alınamıyor bıraktımı oyunu geri dönüş bekliyoruz dumlupınardan :)

her saldırdığım oyunu bırakacaksa ben bir daha saldırmam olm kimseye bilesiniz :)

Ömer abi bensiz çıkıyorsun op lara ayıp oluyor gerçekten.
Bak bidaha gelmem yakınındaki adalara görürsün. :D

İyi Forumlar

DeletedUser782

Guest
güncel :cool:

can sen pcni düzelt ondan sonra çıkarız mangala :D

DeletedUser782

Guest
bu arada thegrey arkadaş oyunu bırakmış kendisine oyun dışı hayatında başarılar ;)

dumlupınardan başka bir arkadaşa saldırıyorum umarım bu arkadaşta oyunu bırakmaz. :cool:

DeletedUser768

Guest
bu arada thegrey arkadaş oyunu bırakmış kendisine oyun dışı hayatında başarılar ;)

dumlupınardan başka bir arkadaşa saldırıyorum umarım bu arkadaşta oyunu bırakmaz. :cool:

Buradan grepolis yönetimine sesleniyorum.İRFANİRFAN ın hesabını lütfen kapatın.Terminatörlüğe özeniyor böyle giderse yakında THOR u terk edip Thor u oyundan silicek. :D

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Abi şaka bir yana gerçekten yakında rakip kalmıyacak Thor a kafa tutacaksın diye korkuyorum. :D

İyi Forumlar

İlahi Komedya

Guest
Gerekli yerlere bildirim yaptım , 3 vakte kadar irfanirfan hesabı diye bir şey kalmayacak, zaten o kalırsa biz kalmayacağız :)

DeletedUser768

Guest
Buradan grepolis yönetimine sesleniyorum.İRFANİRFAN ın hesabını lütfen kapatın.Terminatörlüğe özeniyor böyle giderse yakında THOR u terk edip Thor u oyundan silicek. :D

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Abi şaka bir yana gerçekten yakında rakip kalmıyacak Thor a kafa tutacaksın diye korkuyorum. :D

İyi Forumlar

Benim yazıma bu reklamı kim koydu acaba?
Ben reklamı sevmem kaldırsın kim koyduysa.

:D 3 vakte kadar biraz geç olur oyundan baktım şimdi beni geçmiş gidiyor abim.Biraz yavaşlatmak lazım.Şöyle bi 50 60 yıl kadar kapatsak hesabını yeterli. :)

İyi Forumlar

İlahi Komedya

Guest
Ben hesabın müebbetle cezalandırılması yönünde görüş belirteceğim :)

DeletedUser782

Guest
şuan dumlupınardan birisine daha saldırıyorum bırakma oyunu #direndumlupınarcaria :cool: