InnoGames TV

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Çalışmalarınız Oldukça Başarılı... Sizden Ricam Grepolis Oynunda Similasyon Çalışmasına Başlamanız... Askerlerin Hareketli Savaş Similasyonları Gormeyi Sabırsızlıkla Bekliyorum... Umarım Bu Konu Hakkında Çalışmalarınız Mevcuttur.. İyi Çalışmalar...

DeletedUser

Guest
Sevgili imparator xenon!

InnoGames Tv'nin Mayıs bölümü şu anda itibaren yayında. Yeniden oyun tasarımcılarımız, topluluk yöneticilerimiz ve geliştiricilerimiz en sevdiğiniz oyun hakkındaki son gelişmeleri iletecekler.

InnoGames TV'nin Mayıs bölümünde, oyun tasarımcımız Marcel oyuncu sorularını yanıtlıyor. Forge of Empires takımı QA departmanının nasıl çalıştığını anlatıyor. Ayrıca yeni oyunumuz Tribal Wars 2'nin yeni casus özelliğni tanıtıyoruz ve The West ekibi yakındaki çoklu oyuncu özelliğinin son durumunu paylaşıyor. Dahası, Klanlar'ın Ürün Müdürü günlük işlerini anlatıyor. Son olarak, altıncı InnoGames Oyun festivaline gidiyoruz.!

http://youtu.be/zrgFX_vbMdY

Mayıs bölümünü izleyin ve yorum yapın! Yorumlarınızı duymayı seviyoruz!

InnoGames Takımı

Mesaj yollamışsınız ,kapalı olan youtubeden link vermişsiniz . İzleseneden felan link verseydiniz keşke , Almanya yönetimi youtubeye yüklemiştir , sizde onlara mesaj atın izlesene.coma yükleyin olmadı , Türkiyede oradan seyredilir youtube kapalıyken . Yani grepolis yönetimi olarak böyle incelikleri düşünseniz iyi olur .

DeletedUser

Guest
Çalışmalarınız Oldukça Başarılı... Sizden Ricam Grepolis Oynunda Similasyon Çalışmasına Başlamanız... Askerlerin Hareketli Savaş Similasyonları Gormeyi Sabırsızlıkla Bekliyorum... Umarım Bu Konu Hakkında Çalışmalarınız Mevcuttur.. İyi Çalışmalar...
Güzel fikir .

DeletedUser

Guest
Videoyu izledim güzeldi, keyifliydi. Yalnız Grepolis Mesaj kutuma düşen İPhone 6 ve İPad hediyesiyle alakalı bir sorum olacak, nasıl katılıyoruz?

DeletedUser2969

Guest
ψGörevlerde verilen Bilgelik ve Savaş Sikkesi miktarı dünya hızına göre olacak.
Daha önce her dünyada aynı sikke miktarı veriliyordu.
Bu değişiklikle hızlı dünyalarda sikke kazanımını eşitleyerek, kahramanların daha çabuk gelişmesini sağlayacağız.

Bugun güzel işleri dengeleyici bir adım atıldı, bu Uygulama aynı zamanda 6 ay oyun sonunda puan düşümü oluyor hepimiz biliyoruz 13m x1 serverdada aynı x3 serverdada aynı,

Hızlı serverlarda oyuncular işlerini haliyle bitiriyor geriye oynayacak oyuncu kalmıyor 1 yıl 1.5yıl arası serverın bitmesi boş yere bekleniyor.
26m 39m gibi daha hızlı her ay sonunda düşüşler sağlanırsa hem cok daha eglenceli olur hemde oyuncular serverlara daha cok ilgi gösterirler. Bunu lütfen yetkililere iletin.