Grepolis yonetim

• Konuyu başlatan DeletedUser3441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3441

Guest
Eger dorum bir tartisma , istisare alaniysa bende bugun , grepolis yonetiminin tavirlarini masaya yatirip tartisma konusu acmak istiyorum.

Oyuncularin size sorduhu sacma sapan sorular ve verdikleei cevaplara grepolis yonetiminin baska oyunculara verdigi cevaplarla esdeger tutacak kadar basit , anlamamaz tavirlarindan bahsetmele baslayip,
Bot kullanmayan , oyunu mobilden oyunayan oyunculara verdilleri cezalar ve bu cezalar sonrasinda itiraz eden oyuncuya karsi yaklasimlari ile sizlere sunmak da istiyorum.

Mobil kullanan oyuncuya botran ceza alip ellerinde delilleein bulundugunu soyleyen yonetimin , bu delilerin ispata kavusmasi icin gosterilmesi gerektiginide biliyor olmalari gerekiyordur sanirim. Ve sonradan verdikleri cebapta program oyle o sekilde algilamis olabilir gibi sacma sapan cevaplar.

Siz grepolis yonetimi bu oyunda emek veren insanlarin emeklerini caliyorsunuz. Emek hirsizsiniz. Ve bunun baska bir aciklamasi yok. Gorevinizi yerine getireemediginiz cok bir sekilde velli iken o posizyonda durup oyunu daha fazla kirletmeyin. Ha sizde bu oyunda birinin yigeni , damadi, oglu degilseniz tabi ki.

DeletedUser3124

Guest
10 saldırıdan 9 tanesini aynı saniyeye getiren oyuncu ve attığı savunmaların tamamını aynı saniyeye atan oyuncu bot kullanmıyormus
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
:))))

yönetime buyrun siz yapın eğer botsuz yapılabilirsa dedim aldığım cevap bu, takdir sizin :)

Bir ihlal olmadığı tarafınıza iletilmiştir. Nasıl yapıldığını oyuncunun saldırılarından görebilirsiniz. Öğrenmek istiyorsanız da bize değil oyuncu arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. İyi geceler dileriz.

DeletedUser3457

Guest
Şikayetinizi ticket sistemi üzerinden yapınız.

DeletedUser3124

Guest
malesef ticketlarda gereken yapılmıyor, bot kullanmayan adamlara ceza veriliyor, fakat kullananlara verilmiyor, sanırım yöneticiler de oyuncu hesabı ile oynuyor, tarafsızlık yok

DeletedUser3124

Guest
gerçekten bu dünyada yönetici hangi hesap ile oynuyor merak ettim, oyuncu hesabı ile birşey yapamayınca admin hesabı ile devreye girdi heralde
smiley_emoticons_bravo2.gif

DeletedUser3449

Guest
Hiçkimsenin şüphesi olmasın,biz bu işi yakında kökünden çözeceğiz.
Tek kelime ediyorum yani.
daha başka birşey söylemiyorum.

DeletedUser3124

Guest
siz derken kimsiniz, nasıl çözeceksiniz? bot multi kullanana ceza verilmiyor, kullanmayana veriliyor, güzel saklıyorlar demekki de kullanmayanda nasıl hayali bot görüyorlar hala onu anlayamadım, ben bile mobilden oynarken 2 kere bottan ban yedim ki daha önce botu görmedim bile, oyun hırsı böyle birşey demek ki, tek bir çözüm var tr serverı yönetimini yabancılara vermek, başka çözüm yok gibi, yada gitcez yabancı serverda oynayacağız

DeletedUser3449

Guest
Size doğrusunu söyleyeyim ki;
İşte size ateş ve buz ile birlikte gelip görünen bu ben-süslü Mesihud Deccal'im.
Ben insan gibi değilimdir ama insan yiyerek beslenirim!
Ve eğer bana gelirseniz ve benden isterseniz,
Size zulm edenlerin elinden sizi kurtarmak için elimden ne gelirse yapacağımı bilin!

DeletedUser3124

Guest
tamam, gerçek dünyaya dönünce görüşmek üzere
smiley_emoticons_winken4.gif

DeletedUser3449

Guest
Sana doğrusunu söyleyeyim ki;
Sen Kaim Aleyhisselam Deccal Mehdi'yi ne yerden ne de gökten geldiğini göreceksin.
Sen Onu büyük bir kopararak insanların arasına geldiğini göreceksin.