Grepolis Yol Haritası

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

DeletedUser2370

Guest
sayın operatör benim bir sorum var. forumda bulamadım oyunda sohbet başlığı var ama sohbet yapılamıyor bu durumdan haberiniz varmı? eğer sohbet yoksa oyunda lütfen en azından birlik içinde olsun sohbet halinde oyun daha akıcı ve güzel olur saygılar.

DeletedUser

Guest
Oyun içi sorunlarını lütfen destek sistemi üzerinden tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

DeletedUser

Guest
artemis gelsin artık ... harikalar çagı başlamayacaksada artemis gelsin ... bide daha fazla büyü iyi olurdu.. dünya harikaları başladıgındada inşaatların 4 ünü yapan degil 7 sinide yapan ittifak kazansın . madem harikalar çagı başlamayacak 7 inşaatın 4 ünü yapan oyunu bitiriyor 3 tane yapan ittifaka haksızlık yapılıyor bence çünkü inşaatlar çok hızlı tamamlanıyor

DeletedUser

Guest
7 harika inşaatın 4 unu bitiren ittifak sadece Dünyanın Hakimi olup 7 sini bitiren ittifak Dünyanın Galibi olmaktadır. 4 inşaatı bitiren ittifak üyelerinin harikaları yaptığı adalara saldırıp ve o adalardan şehir kazanımı yaparak adanın kontrolünü kaybettirerek avantajlı duruma geçilebildiği için herhangi bir haksızlık durumu söz konusu değildir.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

DeletedUser768

Guest
sayın operatör benim bir sorum var. forumda bulamadım oyunda sohbet başlığı var ama sohbet yapılamıyor bu durumdan haberiniz varmı? eğer sohbet yoksa oyunda lütfen en azından birlik içinde olsun sohbet halinde oyun daha akıcı ve güzel olur saygılar.

Söz konusu sohbet,ittifakınızdaki üyelerle iletişim amaçlı olup,Sohbet penceresini açan üyeler online gözükür ve sohbete katılabilir.

İyi Forumlar

Not:C.11 ve C.15 ten ceza verilmesin diye açıklıyorum,admin filan değilim.
ANLAMAYANLARA ÖZELLİKLE DUYURULUR !!!

DeletedUser

Guest
7 harika inşaatın 4 unu bitiren ittifak sadece Dünyanın Hakimi olup 7 sini bitiren ittifak Dünyanın Galibi olmaktadır. 4 inşaatı bitiren ittifak üyelerinin harikaları yaptığı adalara saldırıp ve o adalardan şehir kazanımı yaparak adanın kontrolünü kaybettirerek avantajlı duruma geçilebildiği için herhangi bir haksızlık durumu söz konusu değildir.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

yanlışınız var ... 3 tanesini bitiren dünyanın hakimi 4 tanesini bitiren dünyanın galibi olur . alpha'dan tecrübeyle sabittir :cool:

DeletedUser768

Guest
yanlışınız var ... 3 tanesini bitiren dünyanın hakimi 4 tanesini bitiren dünyanın galibi olur . alpha'dan tecrübeyle sabittir :cool:

Aman diyim dikkat et,yetkili birisini taklidi yapmaktan ceza alabilirsin şuanda.
Hiçbir üye,yanlış bilgi veren veya kural ihlali yapan yetkili hesapları uyaramaz diye bir kural olduğunu öğrendim.Senin de haberin olsun.

İyi Forumlar

Not:C.11 ve C.15 ten ceza verilmesin diye açıklıyorum,admin filan değilim.
ANLAMAYANLARA ÖZELLİKLE DUYURULUR !!!

DeletedUser

Guest
Çeşitli etkinlikler gecen yıldan daha fazla olabilir mi? Mesela mitolojik etkinlikler eklenebilir mi oyun?

DeletedUser

Guest
oyuna bı kac mısır tanrısı da eklenılebılır ıstah kabartıcı :D:D:D
mesela ra kahraman olarak ta cleopatra oo cok uctum

DeletedUser2346

Guest
benim önerim

harikalar kaldırılsın ve yerine kahraman strateji ustası ödülünde olduğu gibi mesela ittifakın dövüşçü puanı 10.000.000 olacak,ittifakın toplam 5000 şehri olacak,ittifakın genel sıralama puanı belli bir kotayı geçerse o hak kazanacak mesela bu süre 20 ay la sınırlı kalmaz hem . Bu yukarıda saydığım gibi maddeler tamamlanınca ittifaka harikalra başlama izni doğsun ve harikalrın yanında mesela harikaları tamamlayan ittifakın saldırı yapması yasaklansın harika adalarını 1 ay boyunca savunması gereksin. Şehir kaybetmesse hiç galip ittifak sayılsın ve önceki harikalrı tamamlayan ittifakların dünyalarıyla yeni tamamlayanların ittifakları tek dünyada birleşsin yani tüm dünyalar birbirine açılsın tek bir dünya ortaya çıksın sadece orda galip gelende iştee ............. bitsin burda
bnm önerim budur

DeletedUser2297

Guest
Yeni dünya pi !!!!!

Açılacak olan yeni Dünya Pi açılış zamanını artık forumda paylaşın sizden isteğim budur erken alın çoğu kişi oyunu bıraktı ve yeni dünya açılmasını bekliyor.

Yeni dünya açılması demek rekabet demek rekabette bir yerden sonra altın alımına dönecek ve kullanılacak bilmem anlatabildim mi birde Grepolis oyununa daha çok değer verin. İnnogames in en mantıklı ve sürükleyici oyunu diye düşünüyorum ancak yetkililer fazla üstüne düşmüyor.

DeletedUser2297

Guest
Açılacak olan yeni Dünya Pi açılış zamanını artık forumda paylaşın sizden isteğim budur erken alın çoğu kişi oyunu bıraktı ve yeni dünya açılmasını bekliyor.

Yeni dünya açılması demek rekabet demek rekabette bir yerden sonra altın alımına dönecek ve kullanılacak bilmem anlatabildim mi birde Grepolis oyununa daha çok değer verin. İnnogames in en mantıklı ve sürükleyici oyunu diye düşünüyorum ancak yetkililer fazla üstüne düşmüyor.