Grepolis Yap-Boz

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
İşte birkaç dakikanızı geçirebileceğiniz bir Grepolis yapbozu :)

<br><center><br><EMBED allowScriptAccess="always" allowNetworking="all" src="http://five.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=f&o=1&id=4179360&k=10393048&s=60&w=600&h=360" quality=high wmode=transparent scale=noscale salign=LT bgcolor="FFFFFF" WIDTH="750" HEIGHT="510" NAME="puz143928" ALIGN="" TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /><BR><br></center><br>

DeletedUser768

Guest
Yapana ödül var mı ödül?
Ödül varsa ss yi gönderiyim hemen.

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar puzzle vakit geçirmeniz için buraya konmuştur. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

DeletedUser768

Guest
Arkadaşlar puzzle vakit geçirmeniz için buraya konmuştur. Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

Ödülsüz bir anlamı yokki.Etkinlik olarak bu güzel olabilir aslında.Benzeri yayınlanıp ilk gönderenlere ödül verilirse iyi olur. :)

DeletedUser

Guest
etkinliği haketmek lazım bence :) forum normalde ölü bi etkinlik yapmasalar ödül mödül olmasa forumda fenerle forumcu arıyoruz :D hele bi hakkını verelim forumun şu moderatörler yazıları okurken yorulsun sonra etkinlik isteyelim yani bu benim düşüncem :)

DeletedUser

Guest
etkinliği haketmek lazım bence :) forum normalde ölü bi etkinlik yapmasalar ödül mödül olmasa forumda fenerle forumcu arıyoruz :D hele bi hakkını verelim forumun şu moderatörler yazıları okurken yorulsun sonra etkinlik isteyelim yani bu benim düşüncem :)

güzel cevap vermişsin bizi bir yorun sonra diyin etkinlik diye :D

DeletedUser

Guest
tabi siz yinede etkinlik yapın altınım bitti altın lazım :D

DeletedUser768

Guest
flood yapma küfür etme banlanmazsın :))

C. Forum Kullanma Şartları

1. Forum, amacı dışında kullanılmamalıdır. Gereksiz ve içerikçe boş mesajlar atmak, aynı başlıkta arka arkaya mesajlar atmak (flood), mesajlarda sadece başkasının alıntısını, gülümsemeleri ( ikonlar) veya +1 gibi ifadeleri kullanmak ve benzeri faaliyetler yasaktır. Aksi durumlarda mesajlar silinir.

7/16 yorum attığımı varsayarsak bir süre sonra konular biticek doğal olarakta gereksiz ve boş konulardan bahsetmeye başlayacağız.Bu durumda yukarıdaki forum kuralını ihlal ediyor.Bu durum birçok kez tekrarlandığında cezai işleme gerek duyulur.

Ne demişler "Forum kurallarına uyalım,uymayanları uyaralım." :)

DeletedUser

Guest
tamam muhabbet köşesinde boş muhabbet ederiz gel sen oraya gel oraya :D

DeletedUser

Guest
Zaten bizim burda olmamızın amacı forumu kullanılabilir kılmak ve düzeni sağlamak. siz cezai işlem gerektirecek yazılar yazmadıkça ben ban atmam :)

DeletedUser

Guest
adel mod'uma katılıyorum burayı fazla meşgul etmeyim sohbet bölümünde bol bol sohbet edip rahatsız edebilirsiniz beni :)