Grepolis United: Video Haberler

• Konuyu başlatan Mayis Yagmuru
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Grepolis United: Video Haberler hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz.

DeletedUser690

Guest
Hepsi birbirinden yakısıklı aslan gibi cocuklar:)

DeletedUser

Guest
Videolar yabancı dilde ama bize mesaj geliyor Türkçe altyazı gelseydi iyi olur

DeletedUser

Guest
gamma dunyasina ne zaman yeni kahramanlar,tanrilar,denisik binalar ekleyecksiniz?
28 sehrim var hep ayni hikaye biraz denisklik istiyorum daha genis secme haklari,baska tanrilar,binalar...

DeletedUser

Guest
oyuna baslayali 7-8 ay oldu bi buyuk denisklik gormedik (ada gorevleri disinda)
forumdaki "DENGELEME" GELSIN ARTIK GAMMA YA !!!

DeletedUser768

Guest
gamma dunyasina ne zaman yeni kahramanlar,tanrilar,denisik binalar ekleyecksiniz?
28 sehrim var hep ayni hikaye biraz denisklik istiyorum daha genis secme haklari,baska tanrilar,binalar...

oyuna baslayali 7-8 ay oldu bi buyuk denisklik gormedik (ada gorevleri disinda)
forumdaki "DENGELEME" GELSIN ARTIK GAMMA YA !!!

Aşağıdaki şartlar yerine getirildiğinde harikalar çağı başlar:
Dünya 6 aydan uzun zamandır var olmalı.
En iyi 50 ittifakın puan toplamı en a 250 milyon olmalı.
6 aydan sonraki her ay, gereken puanı 13 milyon azaltır

Harikalar çağı için yukarıdaki koşulları sağlanması gerekiyor.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
ben harikalar cagindan bahsetmiyorum...ittifakim harikalar cagina ulastiginda ek binalar mi verio,extra 4 tanri mi verio,extra kahramanlar mi verio ne alaka? Forumdaki "DENGELEME" ile "Harikalar cagi" ne alakasi var?
Ben Dengeleme ne zaman uygulanacak diye soruyorum yeni tanrilar,kahramanlar,mitolojik birimler,binalar ne zaman eklenecek diye sordum.

DeletedUser768

Guest
ben harikalar cagindan bahsetmiyorum...ittifakim harikalar cagina ulastiginda ek binalar mi verio,extra 4 tanri mi verio,extra kahramanlar mi verio ne alaka? Forumdaki "DENGELEME" ile "Harikalar cagi" ne alakasi var?
Ben Dengeleme ne zaman uygulanacak diye soruyorum yeni tanrilar,kahramanlar,mitolojik birimler,binalar ne zaman eklenecek diye sordum.

Yeni tanrı dediğiniz "Artemis" tir ve oda harikalar çağında gelicektir.
Ne alakası olduğunu anladığınızı umuyorum.

Dengeleme konusunu ise Devblog dan takip edebilirsiniz.

İyi Forumlar