Grepolis Tanrılar ve kahramanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser3231
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3231

Guest
Merhaba,
formda ilk önerimi iletmek isterim.
İnnogames mitolojik oyunlar dalında benim çocukluğumdan başlayan ve bugüne kadar unutamadım oyunları yaratmıştır.
2000 yılında yaratmış olduğu master of olympus oyunu(ki o yıl 8.9/10 PCGAME ÖDÜL) ile mitolojik (eski yunan) oyunlar serisinde bir miyenk taşı olmuştur.
yıllar sonra inno gamese ait bir oyunu araştırırken bulduğum grepolis tanrılar bacağında benim beklentimi karşılamamıştır.
Oyun geçmişi ve deneyimi yüksek olan bir firmadan böyle bir 5 tanrılı bir uygulamanın geliştirilmesi gerektiğini düşünmekteyim. 2000 yılında bile 12 tanrıyı mükemmel harmanlayan bir stüdyonun tanrı zenginliğini yaratması gerekmektedir.
tanrı zenginliği playerlerin daha stratejik seçimler yapmasına , daha komplex bir strateji kurgusuna iteceğini ve oyunun belirli bir süreden sonra sıkıcılığını hissettirmeyeceğini düşüyorum.
Sırası ile yunan mitolojisinde buyuk yer tutan tanrılardan önerim.
1-Ares
2-Afrodit
3-Apollo
4-Hermes
5-Demeter
6-Hephaestus

okudunuz için teşekkurler

DeletedUser

Guest
InnoGames 2007 yılında kuruldu. 2000 yılında belirttiğiniz oyunu nasıl yapmış olabilir?

DeletedUser768

Guest
Bahsettiğiniz Master Of Olympus oyununu Sierra firması üretmişti.Online oyun olduğundan Grepolis ile karşılaştırmak pek mantıklı gelmedi bana. Fakat tanrıların az olması konusunda katılıyorum ancak oyunu zevkli yapanda bu değil mi? Az seçenekten çok farklı kombinasyonlar çıkarmak. ;)

İyi Forumlar

DeletedUser3231

Guest
tşkrler ilginiz için

Eklentiler

• grepolis.jpg
    grepolis.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 7