[OYUN] Grepolis Oyuncu Konseyi

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili potansiyel aday,

Kendini Grepolis player council adaylığı için tanıtmaya geldiğin için mutluyuz.

Lütfen birkaç dakikanı ayır ve oyuncuların seni tanımasını, kendilerini neden temsil edebileceğini anlamasını sağla.

BU konu 13 Ağustos gece yarısına kadar açık olacak. Lütfen tanıtımları bu tarihe kadar girerek oyun içi oylama için geçerli adaylığınızı koymuş olun.

Oylama 16 Ağustos'ta başlayacak.

Açıklama: Bu konu denetlenecek ve adaylık dışındaki postlar kaldırılacaktır.

Son düzenleme:

DeletedUser3392

Guest
Yaklaşık üç yıldır bu oyunu oynuyorum. Oynamaya başladığım günden beri en hassas olduğum konu bu oyunu hile ile, yardımcı programlarla ve multi hesaplarla oynayanlarla, diğer oyunculara saygı duymayanlarla mücadele etmek oldu. Bu nedenle belki de destek ekibini çok yordum.
52 yaşındayım. Emekli subayım. İyi derecede İngilizce ve Rusça biliyorum. Oyuna katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.
Bu oyun dışında Travian'da da 5 yıllık tecrübem var.

DeletedUser2641

Guest
Grepolis Council Yerel Konsey için adaylığımı sunuyorum.

Oyuncu nickim Mr.Legatus'tur, yaşım 29. Oyunu 4.5 senedir oynamaktayım, Grepolis Türkiye'nin en köklü ittifaklarından olan OLYMPUS ittifağının kurucusuyum. Lambda, Pi, Rho, Iota, Upsilon, Atina, Bizans vb. serverlarında oynadım ve oynamaya devam etmekteyim. Ekibim ile birlikte saymış olduğum serverlarda başarılı bir oyun hayatı geçirdik. Oyun geçmişi ve tecrübesi bakımından yeterli olduğumu düşünüyorum. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde İspanyolca ve Almanca, yazı dilinde de kelime haznesi olarak Latince bilmekteyim. Yerel Konsey üyesi olmanın Grepolis Türkiye'ye yararlı olabileceğini düşünmekteyim. Zira 4.5 yıllık oyun hayatım boyunca aktif olarak oynayan çoğu oyuncuyla diyaloğum veya arkadaşlığım var. Grepolis'teki temel sıkıntıları ve geliştirilmesi gereken yönleri iyi analiz edebileceğime inanmaktayım. Bu analizde de yerel oyuncularla konuşup, geliştirilmesi gereken hususlar ve temel problemler hakkında bir fizibilite çalışması yapabileceğimi düşünüyorum. Gereğini arz ederim.

Saygılarımla

DeletedUser2969

Guest
Ismım:Ceyhun Yaş:26
Nickim: Mr.D.
Başlangıc:Alfa
Oynanan:Iota,Sigma,Atina
Kazanılan:Beta,Rho,Phi
Kurucu ittifak:THOR
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Yönetici olduğu İttifak: OLYMPUS

Benden daha iyi oyuncular bulabilirsiniz, ama iş birilerini temsil etmekse benden daha iyi bir lider bulamazsınız.
smiley_emoticons_hera.gif

DeletedUser2852

Guest
Merhaba, ben kingcrown. Çok uzun zaman önce Grepolis oynamaya başladım ve birlikte oynadığım arkadaşlarımın sayesinde büyük başarılara ortak oldum, Oyuncu Konseyine seçilmek için yeteri kadar oyun bilgim olduğuna, aktif şekilde göreve gerekli zamanı ayırabileceğime inanıyorum.

Oyuncu Konseyinde tamamen gönüllü olarak yer alarak Grepolis’in gelişmesine katkı sağlamak ve oyuncuların rahat bir ortam içerisinde oyunlarını devam ettirebilmesini istiyorum.

DeletedUser768

Guest
Selamlar. Fazla reklama girmeye gerek yok sanırım. 1247 demek yeterli.Ama adettenmiş yazalım;

Isım:Can
Nick: 1247
Başlangıc:Alfa
Oynanan: Pasif-her an aktif olabilirim :)
Kazanılan:Beta
Daimi ittifak:THOR

DeletedUser3385

Guest
MERHABALAR OYUNA BÖYLE BİR UYGULAMA GELMESİ ÇOK GÜZEL. OYUNCUYU YÖNETİCİLER DEĞİL OYUN ARKADAŞLARI ANLAR. OYUN İÇİ BİR ÇOK KURAL İHLALİ DÖNÜYOR. GREPOLİSİ VE OYUNCULARI EN İYİ DERECEDE GELİŞTİRECEĞİME İNANIYORUM.OYUNA KÜSMÜŞ VE YÖNETİMİN VERMİŞ OLDUĞU KARARLARDAN VE YANDAŞ TAVIRLARINDAN YÜZLERCE TÜRKİYE OYUNCUMUZ VERİLEN BU YANLIŞ KARARLARDAN DOLAYI YABANCI SERVERLERE GİDİP OYNAMAK ZORUNDA KALMIŞLARDIR. BEN AÇIK SÖZLÜYÜMDÜR KİMSEDEN ÇEKİNMEDEN SÖYLERİM EĞER BEN SEÇİLİRSEM 2 ADET PROJE VAR BUNLARI OYUNA VE YÖNETİME YANSITARAK SÖZ VERİYORUM OYUNA KÜSEN ARKADAŞLARIMIZI GERİ DÖNDÜRCEM. AYRICA DİL KONUSUNA GELİRSEK İNGİLİZCE ORTA SEVİYEDE OKUMA VE YAZMA. AZ DERECEDE RUSÇA BİLMEKTEYİM.
ADAYLIĞINI KOYANLARA BAŞARILAR DİLERİM..
İSMİM: HARUN
BAŞLANGIÇ:RHO

DeletedUser3508

Guest
Merhaba ben **CAMEL**

Yaklaşık 4 yıldır grepolis ile iç içeyim.
4 yıldır bu oyuna 5 kuruş dahi para vermemekle beraber oyunda ne bot nede multi hesap kullanmadım. Bunlara rağmen oynadığım dünyalardaki başarılarım ortadadır.
Zeta,pi,upsilon,psi,omega,bizans,atina,korint,ithaka serverlarinda kısa süreli oynadım.
4 yıldır kurucusu olduğum ŞAH-MAT ittifakı adına oynuyor. Zaferlerimi ve kayıplarımı bu ittifakla yaşıyorum.

4 yıllık grepolis serüvenim, oynadığım dünyalardaki tecrübelerim ve oyunda kurduğum yüzlerce dostluklara dayanarak Grepolis player council 2. Dönem konseyine Adaylığımı koyuyorum.

Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse
İsmim fatih, 19 yaşındayım. Denizli de yaşıyorum. Yapı ressamlığı okuyorum.

Tr serverindaki Türk oyuncularını yabancı oyunculara karşı En iyi Şekilde temsil edeceğime inanıyor.
Tr serverlarını daha zevk verici hale getirmek oyuncu sayısını arttırmak. Oyundaki Adaleti bir üst seviyeye yükseltip daha çok oyunculu, daha Adaletli, daha iyi düzeyde bir oyun oluşturmak için aklimdaki fikirleri kullanmaya hazırım.

Saygılarım & Sevgilerimle,

**CAMEL**

Since 2012...