Grepolis 1. Yaşgünü Yarışması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser586

Guest
Grepolis'i bir arkadaşıma tanıtmak isteseydim, aynen şu cümleyi kurardım:

Eğitici, öğretici, eğlendirici, keyiflendirici ve en önemlisi de sosyalleştirici bir oyundur Grepolis.

DeletedUser

Guest
Diger strateji oyunları arasında en iyi ve en başarılı oyun oldugu için hergün pc başına geçmemin nedenidir grepolis...

DeletedUser

Guest
Normalde pek fazla browser oyunlarını sevmezdim hatta grepolis dışında oynadığım browser oyunu bile yok açıkçası ama grepolis grafikleri olsun ne bileyim bağladı kendine beni çok hoşuma gitti ve ardından bir ittifaka girmem daha da çok oyuna karşı ilgimi arttırdı çünkü daha önce tek başıma şizofren gibi oynuyordum fakat bir ittifaktayken birbirimize hediyeler gönderiyoruz iyi oluyor yani

Birbaşka bir unsur ise ben Illuminati fanıyım ( fan kelimesi tam olmadı sanırım ) ve oyunda Illuminati ile ilgili bir resim görmem üzerine başladım.

// Roged

DeletedUser

Guest
Herkezin GREPOLİS oynamasının tek bir sebebi var HAKİMİYET- GÜÇ -ZEKA ve tabiiki 1.olmak ***GREPOLİS***

DeletedUser

Guest
Şöyle bir dünya haritasına tıkladığımda gördüğüm o uçsuz bucaksız şehirlerin, herbirinin dostluklarıyla düşmanlıklarıyla aldıkları kararlarıyla birer insanı temsil ettiğini ve alınan her kararın o insanları etkilediğini; dahası güç sahibi olunca insanların nasıl değiştiğini yada kendimizin nasıl değiştiğini gösteren bir hayat simülatörü olduğu için Grepolis'i seviyorum.

DeletedUser

Guest
gerçek hayatta istemediğimiz savaşı, sanalda yaşayabilecegimiz tek adresimiz grepolis.

DeletedUser

Guest
Grepolis Fetih özelliği ile sanal dünyadaki bütün gönülleri fethetti.Şimdi 'fetih' sırası bizde...

DeletedUser

Guest
beynimizin strateji,zekasal ve taktiksel yönlerini ortaya çıkarıp takım ruhuyla eğlenceli vakitler geçirdiğimiz MUHTEŞEM OYUN GREPOLİS olduğu için :)

DeletedUser1471

Guest
Mitolojik olarak gerçekçi buldugum
ilk ve tek browser oyunu

DeletedUser

Guest
Sade, kolay, anlaşılır bir biçimde tasarlanmış olmasıyla birlikte strateji oyunları merakım olduğundan. Siz geliştirmeye devam edin biz burada oynarız oyunumuzu

DeletedUser

Guest
Kendi şehrimi kurdugumu gormek mutlu edıyor beni ve hergün girme geregi duyurorum

DeletedUser

Guest
Bana Bi Soru Sormuşsunuz Öncelikle Teşekkürler Bu Mesajla Bu Yeniliklerin Devamını Dilerim.İnş 2. Yılımızıda Geride Bırakırız GREPOLİS'i Sevmemin Nedeni İse Çok Eğlenceli Olayların Olması... ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.