Grepolis 1. Yaşgünü Yarışması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Şans eseri ilk defa oynamaya başladığım ve aylardır bırakamadığım tek oyun.

DeletedUser

Guest
Facebook'tan once gırdıgım tek site.Yaşayarak oynadağım tek oyun

DeletedUser923

Guest
Heyecan ile birlikte dostluğun bir arada geldiği yanlış bir kararda oyunun berbatlaşmadığı, strateji oyunu olsa bile her zaman yapacak bir şeyin olduğu ve en önemlisi diğer oynadığım oyunların tersine hiç bir zaman kötü yeniliğin olmadığı ve adminlerin oyuncularla bir arada kardeş gibi ilgilendiği bir oyun, her zaman dolu dolu etkinlikler olduğu için grepolisten vazgeçemiyorum. Mutlu yıllar Grepolis !

DeletedUser

Guest
Grepolis 1. yaş günü yarışması

ben pek internet oyuncusu değilm. fakat grepolis oyununa istemeden kaydoldum ve şimdi çıkamıyorum. gerçekten her yönü ile aklınızı kullanabileceğiniz, zeka seviyenizi yükseltebileceğiniz planlama yapabileceğiniz veya bu yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir oyun. birde söylemeden geçemeyeceğim... hiç tanımadığınız kişilerle aynı fikirleri düşünüp farklı planlamalar yapabileceğiniz bir oyun. teşekkürler GREPOLİS...

DeletedUser

Guest
rekabetin, dostluğun, yardımseverliğin, akıl ve mantığın sadece reel hayatta değil, kaliteli oyunlarda da olduğunu gösteren; her yaşa hitap etmesiyle büyük bir kitle ağına sahip olan grepolis, nice yaşlara.

DeletedUser

Guest
Mitolojik yaşam, efsanelerle anlatılır; efsaneler Grepolis'de canlanır...

Yeni yaşın kutlu olsun Türkiye Grepolis!..

DeletedUser

Guest
Beni GREPOLİS'den cıkartacak tek sey annemin terliğidir.
Neden bu kadar sevdiğimi ben bile bilmiş değilim...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.