Grepolis 1. Yaşgünü Yarışması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Cümlenizi bu postun altına yazabilirsiniz.

Unutmayın, her oyuncu tek cümleyle katılabilir, birden fazla katılımlarda ilk cümle geçerli olacaktır. Bol şans!

**Yarışma 3 Şubat Pazar 23:59'da kapanacaktır.

DeletedUser359

Guest
her gün pc başina geçmem için en önemli sebebim grepolis!!!

DeletedUser

Guest
Hayatın zorluklarından ve yorgunluğundan kaçmak için zaman geçirebiliceğimiz dünya üzerindeki en güzel en keyifli ve adminler sahesinde en güvenilir olan tek browser oyunu olduğu için burdayım.

DeletedUser

Guest
Grepolis'siz yaşam kokusuz gül gibidir.Bu yüzden seni seviyorum Grepolis.

DeletedUser

Guest
bugune kadar gördügüm ve oynadıgım en guzel ve en kalıtelı stretaji oyunu tebrık ederım yarısma onemlı degıl guzellık bozulmasın yeterlı tesekkurler...

DeletedUser

Guest
Her yaşa hitap etmesi boş vakitlerini doldurması, ayrıca her sabah uyandığında acaba yeni bir inşaat, saldırı vb olaylar var mı diye sende merak uyandırması Grepolis'i cazip kılan sadece birkaç nedenden birisi.

DeletedUser1049

Guest
Oyun zevkli , ortam güzel ve ayrılmak istemeyeceğim dostlarımın olması grepolis'i sevmemin temel sebepleri...

DeletedUser

Guest
Güzel bir strateji oyunu olmakla birlikte gerçek yaşamda kaybettiğimiz dostluk ve güven kavramlarını, sanal dünyada bize en iyi sekilde hatırlattığı için Grepolis'i seviyorum.

DeletedUser

Guest
çok iyi dostlar ve abiler eşliğinde güzel konseptli browser tabanlı strateji oyunu..

DeletedUser768

Guest
Mantık ve beceri ile zafer kazanılan bir oyun.Grepolis.

DeletedUser

Guest
Bana abi-kardeş ilişkisini dostluk bağlarımı geliştiren ve onların ne olduğunuda dahada öğreten bir oyun bence bu oyun gerçek hayatın aynası insan ne ise oyundada o oluyor :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.