Gece Bonusu

DeletedUser

Guest
selamlar gece bonusu saatleri 01.00-08.00 arası değil mi? 08.30 da varan saldırıda gece bonusu aktifti.Bu nasıl oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

DeletedUser

Guest
Mu dünyasının Gece Bonusu 01:00-08:00 arasıdır.Oyun içinde olan hataları Ticket açarak destek siteminden ulaşabilirsiniz.

İlahi Komedya

Guest
server saati ile yerel saat aynı mı? farklı ülkelerde yasayan birkaç arkadaşım bundan kaynaklı sorun yaşamıslardı. saldırıları yerel saate göre ayarlayınca, gece bonusunda girmişti saldırılar..

DeletedUser

Guest
server saati ile yerel saat aynı mı? farklı ülkelerde yasayan birkaç arkadaşım bundan kaynaklı sorun yaşamıslardı. saldırıları yerel saate göre ayarlayınca, gece bonusunda girmişti saldırılar..

Gece bonusları yerel saatlere gore ayarlanmaktadır.

İlahi Komedya

Guest
Gece bonusları yerel saatlere gore ayarlanmaktadır.

Mesajımı dikkatli okuyun sayın yöneticim. Bakın orada FARKLI ÜLKEDE YAŞAYAN dedim . Şuan Türkiye'de yerel saat: 16, 22 sever saati de aynı. başka bir ülkede yasayıp Türk server'ında oynayan adama göre de mi server saati ayarlanıyor? orada da söyledim BAŞKA bir ülkede yaşıyor olabilir..

DeletedUser768

Guest
Mesajımı dikkatli okuyun sayın yöneticim. Bakın orada FARKLI ÜLKEDE YAŞAYAN dedim . Şuan Türkiye'de yerel saat: 16, 22 sever saati de aynı. başka bir ülkede yasayıp Türk server'ında oynayan adama göre de mi server saati ayarlanıyor? orada da söyledim BAŞKA bir ülkede yaşıyor olabilir..

Yetkili olunca bazı şeyleri anlamak güç oluyor galiba emekli mod um. :)

DeletedUser2523

Guest
hangi ülkenin serverında oynarsan o ülkenin yerel saatine göre ayarlamak gerekiyor.

ben ingiliz serverında oynarken 2 saat fark oluyor bizim tr saaatine göre, ayarlardan istanbul seçince aradaki sıkıntıyı girmiştim ben, belki bu bilgi yardımcı olur.

DeletedUser

Guest

Türkiye sunucusunda oynayan farklı ülkelerdeki oyuncuların gece bonusu Türkiye'nin yerel saatıne göre etkin olmaktadır. Mesela Eta dünyasında Türkiye Serveri'nde Gece bonusu: 00.00 - 08.00 arasında ise hangi ülkede oyun oynanıyorsa Ülkemiz saatinde 00.00 - 08.00 oldugunda gece bonusu etkın olacaktır.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

DeletedUser

Guest
tapınak neden yükseltilemiyor?

Ben oyuna 1 hafta oldu gireli. Fakat tapinak 5. Seviyeden sonra yükseltemiyorum. Inşaat işareti yaniyor fakat ne kadar hammaddeyle yapilacaği görünmediği için inşaat başlatilamiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen cevap versin. Teşekkürler

DeletedUser

Guest
Ben oyuna 1 hafta oldu gireli. Fakat tapinak 5. Seviyeden sonra yükseltemiyorum. Inşaat işareti yaniyor fakat ne kadar hammaddeyle yapilacaği görünmediği için inşaat başlatilamiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen cevap versin. Teşekkürler

Ticket sistemi üzerinden bildirim açarsanız sorununuz daha kolay çözümlenecektir. Ticket sistemine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

İlahi Komedya

Guest

çerezleri sil, farklı tarayıcıda dene düzelmediyse ticket at :)

DeletedUser

Guest
Yine aynı çerezleri de sildim. farklı tarayıcıda da denedim olmadı. tapınakı 5. seviyeden 6. seviyeye yükseltmek için bir şart olsa orda görürüm değil mi? inşa et işaretin üzerine imleci götürdüğümde görünür fakat yapıyorum bu görüntü gelmiyor. gelmediği için de inşa başlamıyor. çözülemicekse oyunu bırakıcam yoksa. oyunun esprisi tapınaklarda.

DeletedUser768

Guest
Yine aynı çerezleri de sildim. farklı tarayıcıda da denedim olmadı. tapınakı 5. seviyeden 6. seviyeye yükseltmek için bir şart olsa orda görürüm değil mi? inşa et işaretin üzerine imleci götürdüğümde görünür fakat yapıyorum bu görüntü gelmiyor. gelmediği için de inşa başlamıyor. çözülemicekse oyunu bırakıcam yoksa. oyunun esprisi tapınaklarda.

Ekran görüntüsünü yüklerseniz sorun daha kolay tesbit edilebilir.

İyi Forumlar