Gece bonusu

• Konuyu başlatan DeletedUser2255
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2255

Guest
arkadaşlar gece bonusu sorunmu sizler için saat 6 çok riskli bir saat sonuçta herkesin gerçek bir hayati vardir .

DeletedUser768

Guest
Iota Gece Bonusu 00.00-06.00
İyi bir yere gelebilmek için uykudan fedakarlık yapmak gereken bir dünya.
Yeri gelir sabahlarsın,yeri gelir 1.5-2 saatte bir kalkıp asker basarsın.Ama oyun sonuçta,kazanmak istiyorsan emek vericeksin,rakibinin en savunmasız anını yakalayıp o anda saldırıcaksın ki savunmasız yakala ve işini bitir... ;)

İyi Forumlar

DeletedUser2517

Guest
yunanla da sohbetin vardır senin sor bakalım sabahları uyuyabilmişler mi geceleri rahat yatmışlar mı :D tabi siz nereden bileceksiniz :D:D:D

DeletedUser

Guest
Siz neymişsiniz be annenizin karnından birazdaha geç çıksanız casus olarak doğacakmışsınız :D

DeletedUser768

Guest
yunanla da sohbetin vardır senin sor bakalım sabahları uyuyabilmişler mi geceleri rahat yatmışlar mı :D tabi siz nereden bileceksiniz :D:D:D
Grepolis Türkiye serverında hiçbir yabancı ile diyoloğum olmadı.İttifak ismine bakıp konuşmak kolay fakat boş konuşmak neye yarar?

Siz neymişsiniz be annenizin karnından birazdaha geç çıksanız casus olarak doğacakmışsınız :D

Sen geç çıktında ne oldun? Forumda onlarca sahte hesap açıp yorum atmayı veya başkalarının kuklası gibi kopyala-yapıştır ile yorum yapmayı marifet sanıyorsunuz,bide sırıtarak "Biz filanca birliğin inaktif oyuncusuna op yapıyoruz" diye hava yapıyorsunuz.Tavsiyem ilk önce karakterinizi konuşturup kendi yorumunuzu yazmayı öğrenin.Ondan sonra gelip burda konuşun,öyle kopyala-yapıştır tarzı yorumlarla bir yere varamazsınız...

murous canım boş ver merak eden gelip dünyaya bakar rapor görmek isteyen 230 binli savaş puanı olan arkadaşta buraya baksın
http://http://forum.tr.grepolis.com/showthread.php?2007-FINDIK-KIRAN-amp-Devleti-Aliyei-Osmaniyye-den-21-ARALIK-YUNAN-OPU

Baktık ne oldu göremedik.Ne oldu ??? Anlat bilelim be gece kuşu.... :)

İyi Forumlar

DeletedUser2255

Guest
1247 senle muhatap bile olmak istemiyorum seviyene inmek istemiyorum kime yorum yazsan seni rezil ediyor rezilliğin kültür puanındır . şimdi fazla grepolis yönetiminin gözüne girmeye çalışmadan forumda klavye delikanlılığını bırakıp gelebilirsin mu iota yada nuaya bekleriz .. yeni dünyada görmek isteriz

DeletedUser768

Guest
1247 senle muhatap bile olmak istemiyorum seviyene inmek istemiyorum kime yorum yazsan seni rezil ediyor rezilliğin kültür puanındır . şimdi fazla grepolis yönetiminin gözüne girmeye çalışmadan forumda klavye delikanlılığını bırakıp gelebilirsin mu iota yada nuaya bekleriz .. yeni dünyada görmek isteriz

İnmek derken çıkamam demek istedin sanırım. ;)
Rezil etmekten kastında argo kullanmaksa varsın rezil etsinler beni,argo kullanıcak kadar karaktersiz olmadım,olmamda...

Grepolis yönetiminin gözüne girmek mi ? Hahahahaha :D Grepolis yönetiminin gözüne girsem ne olucak? Öyle bir amacım yok fakat diyelim ki gözüne girmeye çalışıyorum girince ne olucak? Klavye delikanlılığı diyorsun ya buyur konuştur klavyeni görelim ne olucakmış...

Oyuna dönüşle ilgili olarakta sürekli olarak yazıyorum buradan,Temmuz 2015 ten önce dönmem şuan için mümkün değil,onun bunun gibi 2 3 saat vakit ayırıp oynamam ben oynarsam günde 15 16 saat ayırıp oynarım.Çaylaklar gibi gece bonusu şu saate olmasın bu saatte olsun, çok erken çok geç gibi bahane üretmem o gece bonusunu herkesin korkulu rüyası yapar çekilirim köşeme...

Umarım anlamışsındır, ANDREA cım...

İyi Forumlar

DeletedUser2729

Guest
1247 , laf üreteceğine cık karşısına bahaneler üretmeden oyunculugunu göster sana meydan okuyor , forumu kirletmekten başka bir işe yaramıyorsun senelerdir.

DeletedUser

Guest
merhaba arkdaslar sorması ayıptır da bu rezervasyon nedir... biz rezervasyon yaptıgımız köyün akibeti ne oluyor veya biri bizi rezervasyon yaptıgında ne yapıyoruz...

DeletedUser2255

Guest
1247 , laf üreteceğine cık karşısına bahaneler üretmeden oyunculugunu göster sana meydan okuyor , forumu kirletmekten başka bir işe yaramıyorsun senelerdir.

gereken cevabı fredoom hocamız vermiş buna da sahte hesap deme . . neyse yazıcak birşey yok keyfine bak daha temmuz diyon bahanelerin bitmiyor gece bonusunda da beklerim yunanın korkulu rüyasi olduk sizin thorun şehirlerini devrettiği yunandan bahsediyorum bu arada

DeletedUser768

Guest

Ah ah bu konuşmaları ben oyunu oynarken neden yapmıyordunuz veya yapamıyordunuz? Beta yı bitirince oyuna ara verdiğimi ve uzun bir süre yoğun olduğumdan oyuna ayıracak vaktim olmadığını yazıyorum birdenbire forumda ortaya çıkan kim olduğu belirsiz hesaplar ahkam kesmeye kalkıyor.Boşuna dememişler "Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş" diye.
Umarım oyuna döndüğümde sizde hala oynuyor olursunuz da görürüz o zaman meydan mı okuyor, başkalarına 3 5 asker için yalvarıyor mu....

gereken cevabı fredoom hocamız vermiş buna da sahte hesap deme . . neyse yazıcak birşey yok keyfine bak daha temmuz diyon bahanelerin bitmiyor gece bonusunda da beklerim yunanın korkulu rüyasi olduk sizin thorun şehirlerini devrettiği yunandan bahsediyorum bu arada

Ah ANDREA ah biliyorsun yoğun olduğumu oyuna ayıracak vaktim olmadığını konuşuyorsun,istediğin gibi konuş. Fakat döndüğüm zaman sende oyunu oynuyor ol ki bunca laftan sonra nasıl sözünün eri olduğun anlaşılsın.Eğer ki ben döndüğümde bırakıp gideceksen de şimdi hiç konuşma...

Yazıyı 2 3 kere okuyup iyice anla ki oyunu bırakma.Bırakırsan da ne diyelim "YOLUN AÇIK OLSUN ANDREA76"...

İyi Forumlar

DeletedUser768

Guest
Aç köpek fırın deler 1247 . senin betada kazandığın ittifağını thetada ve iotadan sildim irfan ve yancısı kaçtı şimdi gelipte artistlik yapma betada 200 bin savaş puanı ile rezil olmuşsun lakin shebbo ve ottomanson en iyi açıklardı siz öle şerefli(tersi) insanlardınızki iotada irfan melinda betada ittifak arkadaşı olan shebbo ottomansona küfür ediyordu sizide biliriz şimdi rezilliğinizin üstüne çıkma forumda artistik yapmayı bırak ve buyur gel yeni açılacak dünyaya görelim oyunculuğunu her zaman bir bahane bulup ayları şaşırma en erken zamanda gel

Kimin ne olduğu belli,boş konuşup boşa meydan oku sen ne fark eder? Ben tarih verdim,Temmuz dan sonra burdayım.O zaman görüşürüz...
Hala 200bin savaş puanından bahsediyorsun, seninde etrafında rakip kalmadığı zaman görürüz...Ve merak ettim de neden sürekli irfanirfan ve melindaemirhan a laf atıyorsun bana diş geçiremeyince konuya değiştirmeye çalışmaktan bıkmadın mı ?

Bir kerede başkasını katma şu konuya direk beni muhattap alarak yorum yapmayı becerebilsen ne güzel olur.En azından karşımdaki kişi mert birisi direk benimle ilgili yorum yapıyor öyle dolanbaçlı yollara başvurup başkalarını karıştırmıyor derim,ama nerdeee...

Forumda da artistlik yapan belli, ben tarih verdim Temmuz 2015 ten sonra oyundayım,cesaretin varsa sende oyunda olursun görüşürüz.Oyunda olmayıp kaçarsan da ne kadar sözünün eri birisi olduğun belli olur.Tabi argo kullanan birisi ne kadar sözünün eri olur belli olmaz...

İyi Forumlar

DeletedUser2255

Guest
ya ne laf anlamazın tekisin yaw he he sen bu oyunun en iyisisin bi git kardeşim ya rezil oldun bizide rezil etme

DeletedUser768

Guest
ya ne laf anlamazın tekisin yaw he he sen bu oyunun en iyisisin bi git kardeşim ya rezil oldun bizide rezil etme

Hala kendini rezil olmamış görüyorsan hayal dünyasında yaşıyorsun demektir.Çık o dünyadan gerçek dünyaya dön.

Ve tekrar yazıyorum Temmuz 2015 ten sonra oyundayım,çık karşıma görüşelim...

İyi Forumlar