Etkinlik İpucu :D

• Konuyu başlatan GMasterTR
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Arkdaslar Benden Paydos Topla Topla Bıtmıyor :D Ama Sizlere Başarılar :)

İp Ucu 1 : Bazı Konulara Fazla Cevap yazıldıgından 2-3-4. Sayfalar Oluyor Dıkkan Edın

İp Ucu 2 : Ana Fotograf : screenshot_battle.jpg

Haydı KOlay Gelsın :cool:

DeletedUser150

Guest
Evet fotoğraf o ama sanki bana parçalar eksik geldi pes etmeden 24 parça topladım ama 6 parça hala eksik.Bakmadığım yer kalmadı. Ayrıca bunları toplaması sorun değil hadide nasıl birleştirip numaralarını yazacağız off off :(

DeletedUser

Guest
Bende 22 Tanemı ne Topladım Daral Geldı SIldım Cop Kutusunuda Boşalttım Rahatım... Zaten Benım Yönetici , Tüccar , Başrahibe Acık Sıkıntı Yok :D

Allah Kolaylık Versın ...

DeletedUser150

Guest
Ya hayır anlamadığım neden bu kadar zorlaştırıyorlar ki bir de durmadan oyundan daha galibi çıkmadı diye sanki dalga geçiyorlar.Bu kadar zor olursa beklerler tabi..

DeletedUser

Guest
Yarısma Bu Istersen Katılırısn aurum Zorlama Yok :) Biraz Once Indirme Yoneticisinden Fotoları Tekrar Indırdım Saydım Kac Tane Dıye 26 Tane Cıktı :D

DeletedUser

Guest
Rebellion İttifakı Mesajlarınıza Bakın Gerisi Sıze Kalmıs :confused:

DeletedUser

Guest
ben bitirdim 1 tanesi aynı resimden olusuyor diye modu bekliyorum cevap yazsın dıye. arkadas bıtırdım ama yardım eden mod yok

DeletedUser

Guest
bitirdıysen mail at Awak3d belirtılen adrese eger dogru sıralama ise ilk gelen mail oldugu ıcın sen kazanırsın zaten

DeletedUser

Guest
hocam aynı resımden 2 tane var nasıl atayım. kabul etmezlerkı. onların hatası ama yapacak bısey yok cevap beklıyorum

DeletedUser

Guest
hmm aynı resımden 2 tanemı var ... ole bır hata olacagını sanmıyorum ama ıstersen belirt mailin altında gecıkmemen ıcın sogluyorum sadece

DeletedUser

Guest
hocam vazgectım zaten katılmaktan. Ben emek harcıyorum o kadar saatlerdir forumdayım. Aynı resım cıkıyor 2 tanesı. Numaralarını etkınlık bıtınce bızzat resımle gosterıcem

DeletedUser

Guest
Hocam bak etkinlik sayfasına dogru soyledıgımı goreceksın

DeletedUser

Guest
Bir adet resimden 2 tane koyulmuş. İlgili resim düzeltildi ancak o şekilde çözülen yapbozlar da kabul edilecektir, gönderebilirsiniz. Dİye Acıklama Yapılmıs....

DeletedUser

Guest
İlgili resimin hangi sütuna ait olduğunu nasıl bileceğim? Bu mudur mantığı? Yani der ki 3. sütunun şu resminde hata vardı o düzeltildi. Ama o da yok. Yine uğraş o numarayı bulmaya :mad:

DeletedUser

Guest
bulmana gerek yok o numarayı sen buldugun gıbı gondersene o sekılde cozulenlerde kabul edılecektır dıor eksık kalan parcanın yerıne fazlalık olanı koy olmuyormu ole ?

DeletedUser

Guest
Yok hocam cevabı vermicem ben. Amacım hediye kazanmak değil inan ki eğlenceye ortak olmaktı hevesim kaçtı. İsteyene il 3 sütunu soyleyebilirim

DeletedUser

Guest
Yok Yok Yok Kımseye Soleme O Zaman Tatı Kalmıyor Eglencenın , Bırak Herkez Hakkıyla Yarışsın Ben Kacıyorum İyi Geceler .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.