Eta'daki Sessizlik...

• Konuyu başlatan whocanfly
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Eta serveri açılalı 45 gün olmamasına rağmen bitmiş bir dünyadan daha az user a sahip. Oyuna olan ilgi her saniye azalıyor. Yöneticiler bir şey yapmazsa oyun yakında batacak. Zaten forumu çok önce kaybetmiştik şimdi oyunda o noktaya doğru gidiyor.İlgi çekici şeyler yapmak lazım ödüller, rekorlar... Hep bahsedilen şeyler ama doğru ne yazık ki . Sadece paylaşmak istedim.

DeletedUser675

Guest
alpha dünyasında oyunun sonu olan heykelleri diktik buna istinaden kahramanlar çağı açılıcaktı orada kahramanlar ve dünyanın galipleri yarışıcaktı orayı bile açmadılar ki eta da yenilik yapsınlar

DeletedUser

Guest
abi haklısın ama oyunda oyuncu kaybı yaşanıyo aslında harikaları açsalar daha çok oyuncu çekebilirler ama tamamen onların düşüncesizliği

DeletedUser

Guest
grepolis strateji oyunlardan en sevdiklerinden birisi ama bina yapım süresi ve oyun içi illiminati işaretleri yüzünden oyundan soğudum zaten oyuna fazla giren yok savaş ortamı yok ittifaklar birbirleriyle dost oyunun bir anlamı kalmadı

DeletedUser

Guest
yönetim olarak bu mesajdan dolayı oyundan beni atarsanız hiç üzülmem :D doğruları söylüyorum

DeletedUser

Guest
bina süreleri uzun. etrafımda bir tane aktif oyuncu yok. çok sıkıcı olmaya başladı

DeletedUser

Guest
Grepolis oyunu Turkiyeden baska 23 ulkede oynaniyor ve cok seviliyor, cok populer. Ama Turkiyede pek tutmadi bunun nedeni bence oyunda degil! Bizde! Grepolis biz Turklerin cok sabirsiz oldugunu hesaba kaymadi!!! :)

Grepolis ise bir sabir oyunu buda bizim dna mizda yooookkkkk!!! Adamlar ne yapsin!!!

DeletedUser

Guest
bence çok da alakası yok, bu oyundan daha yavaş olan klanlar da grepolisten çok daha fazla oyuncu var, bence grepolisin bu kadar az oyuncusu olmasının ana sebebi oyuncuların çok çabuk şehir kaybedebilmeleri, şahsen ben fetihi 8 günde açtım bu oyunun yavaş değil gerektiğinden hızlı olduğunu gösteriyo(x2 dünya)

DeletedUser

Guest
bence çok da alakası yok, bu oyundan daha yavaş olan klanlar da grepolisten çok daha fazla oyuncu var, bence grepolisin bu kadar az oyuncusu olmasının ana sebebi oyuncuların çok çabuk şehir kaybedebilmeleri, şahsen ben fetihi 8 günde açtım bu oyunun yavaş değil gerektiğinden hızlı olduğunu gösteriyo(x2 dünya)

bence oyun gerçekten çok yavaş... 1 haftada yapmiş olduğun askerleri 12 saatte kaybediyorsun... Oyunda asker basma süreleri biraz daha kisa olursa en azindan oyundan daha fazla zevk alir insanlar...

DeletedUser

Guest
ben ondan bahsetmiyorum ama bir oyuncunun daha oyuna alışamadan şehrini kaybetmesinin çok kolay olduğundan bahsediyorum

DeletedUser

Guest
bence oyun gerçekten çok yavaş... 1 haftada yapmiş olduğun askerleri 12 saatte kaybediyorsun... Oyunda asker basma süreleri biraz daha kisa olursa en azindan oyundan daha fazla zevk alir insanlar...

bına levellerını ne kadar yukseltırsen o kadar basma hızın da artar bu tur oyunların dogasında vardır bu....

DeletedUser

Guest
Grepolisten çok daha eğlencesiz olan travian bile bu oyunu katlıyor. Sebep aramaya gerek yok. kahramanlar dünyası açılmadıkça oyuncu sayısı artmayacak ek özelliklerin açılması lazım acilen