En İyi İttifak Tanıtımı "Oyuncuların Seçimi" Oylaması

• Konuyu başlatan Mayis Yagmuru
  • Başlangıç tarihi

Sizce en iyi ittifak tanıtımı hangisidir?

• Toplam oy kullanan
    52
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba,

En iyi ittifak tanıtımı yarışmasında Grepolis Takımı olarak ilk üçü seçmiş bulunuyoruz ancak siz oyuncularımızdan da bir tanıtımı seçmenizi istiyoruz. Aşağıda tanıtımlara bakarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

Medius

Heaven Warrior

kayhanbey

tekser46

Extacyz53

Extacyz53 dedi ki:
Klanımızın adından da belli olduğu üzere biz bir klan olarak barışı birliği ve beraberliği simgelemek oyun hakkında birbirimize tavsiyeler vermek ve en önemlisi Birbirimize destek çıkarak rakip klanların şehirlerini Fetih ederek amacımız oLan en güçlü server klanı olmak gayemize ulaşmaktır Saygılı dürüst +15 yaş Ve oyun içi 1000 Puan üstüne uLaşan oyuncuların Klanımıza Başvuruları kabul edilecektir Klan üyelerimizin Klan hakkında tavsiyeleri ve önerileri için Klan kurucumuz oLan Semih7878 Ve Extacyz53 e ulaşaBilirsiniz . . . "World peace" . .

DeletedUser1687

Guest
sahsen bende cok adil bi seçil oldugunu düşünmedim bir cok sunum proje yaptım bellli kriterlerin oldugunu biliyorum ama bu tip yarısmalarda özellikle sunus cok önemli ve bu kıstaslara uymuyan bir cok yarısmacının oldugunuda gördüm

DeletedUser

Guest
yapanların eline emeğine sağlık arkadaşlar herkezinki birbirinden güzel olmuş ama görüne o ki kayhan başkanınki biraz daha şanslı gibi :)

DeletedUser

Guest
Merhaba,
En iyi ittifak tanıtımı yarışmasında Grepolis Takımı olarak ilk üçü seçmiş bulunuyoruz ancak siz oyuncularımızdan da bir tanıtımı seçmenizi istiyoruz. Aşağıda tanıtımlara bakarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

arkadaşlar, zaten toplam 4 video var katılan. grepolis takımı olarak bunlardan ilk üçü seçtik demek, bir tanesi haricinde diğer hepsini ödüllendirdik demektir.

yerinizde olsam; dört videoyu da ödüllendirir, bir de "hepsi çok güzeldi, kıyamadık, hepsini birinci seçtik" derdim. böylece şu kahramanlar dünyası hikayesi nedeniyle bozulan imajımı da düzeltirdim az biraz.

dört kişiden üçünü seçip ilk üç diyorsunuz, şaka mısınız siz arkadaşlar?

yazık :)

DeletedUser

Guest
arkadaşlar, zaten toplam 4 video var katılan. grepolis takımı olarak bunlardan ilk üçü seçtik demek, bir tanesi haricinde diğer hepsini ödüllendirdik demektir.

yerinizde olsam; dört videoyu da ödüllendirir, bir de "hepsi çok güzeldi, kıyamadık, hepsini birinci seçtik" derdim. böylece şu kahramanlar dünyası hikayesi nedeniyle bozulan imajımı da düzeltirdim az biraz.

dört kişiden üçünü seçip ilk üç diyorsunuz, şaka mısınız siz arkadaşlar?

yazık :)
pjrlaugh9bc.png
+
000200bb2ge.gif
=
mshareketliifade508ps.gif

DeletedUser

Guest
yahu ilk 3 seçildi :) zaten bu 4 teselli gibi bi şey aslında seçilen ilk
http://forum.tr.grepolis.com/showthread.php?1324-En-%C4%B0yi-%C4%B0ttifak-Tan%C4%B1t%C4%B1m%C4%B1-Yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1&p=6438#post6438

olmustur bu seçimin yapılan mantıgını anlamadım sahsen amorti niyetinemi ne anlamadım

komik ve çocuk kandırmaca kıvamında olan kısım da o zaten. toplam dört video var yarışan. bunlardan birini eleyip (neye ve kime göre, hangi kriterlere göre muğlak) diğer üçünü de kendi içinde sıraya sokup ödüllendirmişler. ayıp etmişler.

DeletedUser

Guest
düzenleyemediğim için ek yapıyorum:

verdikleri toplam altın miktarı 1400, açıkçası ben olsam grepolis takımı yerinde, dört videonun her biri için emek harcayanlara 350 altın verir, böylece biraz olsun prestijimdeki çizikleri kapamaya çalışırdım.

ha, derseniz ki, ödül miktarları önceden açıklanmıştı, değiştirilemezdi, o zaman sorarlar insana; "yahu arkadaş, koskoca oyunun finalinde değişiklik yapıp, kahramanlar dünyası olayını yok ediyor ve oyunu, hem de oyun oynanırken kuralını değiştirerek iğdiş etmekten kaçınmıyorsunuz da, şimdi mi aklınıza geldi değiştirilmez, ayıp olur demek" diye.

kısaca, hakikaten çok kötü bozdular :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.