[FORUM] En İyi İttfak Tanıtımı yarışması hakkında sorular

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Yarışma hakkında sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz.

Örneğin;

S. Sunumumu powerpoint şeklinde hazırlayıp gönderebilir miyim?
C. Hayır. Powerpoint sunumu kabul edilmez. Ancak powerpoint sunumunuzu bir video haline getirip videoyu postunuzda yayınlayabilirsiniz.

S. Sunumumu bir dosya halinde postuma ekleyebilir miyim?
C. Hayır. Eklenti olarak gönderilen tanıtımlar kabul edilmeyecektir. Tanıtımınızda kullanacağınız resimler ve videolar tanıtım postunuza gömülmelidir.

Videonuzu forumda yayınlamak için;

Uyarı: kodlarınızın çalışması için İlk parantez içindeki "." (nokta)'yı yazmamanız gerekmektedir..

Video için;

[.VIDEO]video linki[/VIDEO]

Resim için;

[.IMG]resim linki[/IMG]

images

DeletedUser

Guest
ya ben kendım bır vıdeo hazırladım bunu nasıl dahıl etcem soylermısınız ??

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
ya ben kendım bır vıdeo hazırladım bunu nasıl dahıl etcem soylermısınız ??

Videoyu youtube'a yükleyip [.VIDEO]video linki[/VIDEO] şeklinde yazarak yayınlayabilirsiniz.
Yarışma başlığındaki video linkinizi düzenledim. Yarışmaya katılmış durumdasınız, iyi şanslar.

DeletedUser

Guest
movie maker dan video hazırladım fakat yükleyemiyorum youtube denedim olmuyor. bana bir yol gösterin

DeletedUser

Guest
ya işte youtube yükleyemiyorum nasıl yapacam movie maker olunca kabul etmiyor

DeletedUser

Guest
teşekkür ederim. ya sorun değilmiş aslında movie makerden film yap diye bir seçenek var. işte onu ben yapmamışım yapınca youtubeye hemen yükledi tabi birde youtube hesabı gerekiyor. benim hesap yoktu açtım bir tane yükledim. yarışmacı arkadaşlara başarılar.

DeletedUser

Guest
birde şu anda yanılmıyorsam iki kişi katılmış yarışmaya biri ben bir de Heaven Warrior arkadaşımız eğer başka katılan olmazsa birimiz birinci birimiz ikinci olacak peki üçüncülükteki ödül bu arkadaşla bizim aramızda bölünür mü? yoksa iptal mi edilecek? bildiğim kadarıyla yarın 23:59'a kadar yarışmaya katılmak için son tarih kimse gelmezse 3.lük ödülü ne olacak?

DeletedUser1687

Guest
daha var yahu cıkar illa millet son dakikaya ortaya kasmayın bu kadar

DeletedUser

Guest
Size sadece sunu ıletıyorum ..
Onceden yapan arkadaşların hakkı yenecek cunku ızlenen vıdeolardan ortak bı calışma cıkrılıp yenı bır vıdeo hazırlanıp ortaya kona bılır keske bu vıdeoları drek sıze ulaştırıp yarışma bıttıgı tarıhte vıdeolar yayınlansaydı sımdı herkez ızleyebılıyor ve ona gore kafasında yenı bır ortak karısım seklınde bır veıdeo yapabılır. ben sadece bunu kendım de dusunduysem dıyerek yola cıkmıs ve bu nu paylaşmıs bulunmaktayım. İnşallah hakkımızda hayırlı ve adıl bi secımolur saygılarımla ...