Dengeleme

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Dengeleme konusunu bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

DeletedUser768

Guest
Değişicek binalar arasında tanrı heykeli gözükmüyor.Tanrı heykeli bonusunda herhangi bir değişiklik olmayacak mı?
Mitolojik birimlere herhangi bir + verirse güzel olabilir.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
her şey iyi güzel de koloni gemisine de bir çözüm bulsanız? araştırma ve liman seviyesi çok yüksek, oyuncuların daha hızlı gelişmesi için daha erken çıkarılması sağlanabilir..

DeletedUser

Guest
şehirler arası transfer

(a) şehrimden (b) şehrine destek olarak gönderdiğim kara ve deniz birimlerini direkt olarak (c) şehrine gönderebileceğim şekilde düzenleme yapılabilirmi ?

DeletedUser768

Guest
her şey iyi güzel de koloni gemisine de bir çözüm bulsanız? araştırma ve liman seviyesi çok yüksek, oyuncuların daha hızlı gelişmesi için daha erken çıkarılması sağlanabilir..
1000 puandayken şehir kurmanın hiçbir manası olmaz.Koloni gemisinin seviyesi idealdir ve değişmemesi daha doğrudur.
Koloni gemisi çıkarana kadar oyunu tam manasıyla öğrenmiş oluyorsunuz ve 2. şehrinizi aldığınızda rahat gelişebiliyorsunuz.

(a) şehrimden (b) şehrine destek olarak gönderdiğim kara ve deniz birimlerini direkt olarak (c) şehrine gönderebileceğim şekilde düzenleme yapılabilirmi ?

Dengeleme konusuyla bunun alakasını anlıyamadım?

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Oyunu uzun zamandır oynamıyorum ama oyunun bu şekli ile düşünüp 6 tane şehir kurdum. Şu anda şehirlerin bir kısmının inşaası ile uğraşıyorum ancak bir değişiklik yapacaksanız umarım biraz hızlı bir şekilde biter bu işlem. Zira ben gelişimimi buna göre planladım ve şu anda ne yapacağımı tam olarak kestiremiyorum.

DeletedUser1780

Guest
değişiklikler iyi olabilir ve gerekliydi. oyundaki problemlerden biri bence nüfus. sınırlı olmasının yararı bir yana ama gelişip yeteri kadar asker üretebilmek bence daha yararlı olabilir

DeletedUser

Guest
mancınıkların az kullanılmaları nüfusa bağlı olabilir. fakat bence asıl sebeb çok yavaş olmaları daha hızlı olsa şavaşmak için çok daha iyi bir birim olur. gerçi şu anda çok iyi bir birim fakat çok yavaş

DeletedUser

Guest
mancınıkların az kullanılmaları nüfusa bağlı olabilir. fakat bence asıl sebeb çok yavaş olmaları daha hızlı olsa şavaşmak için çok daha iyi bir birim olur. gerçi şu anda çok iyi bir birim fakat çok yavaş

Bir taşıma kayığı ile vs. yollayınca o hızlarının pekte önemi kalmıyor aslında

DeletedUser

Guest
simulatore kuleyi ekleyemiyoruz.buda halledilsin cunku simulatore kule eklenmediginde yanlis simule ediyor...

DeletedUser

Guest
bu "Dengeleme" ne zaman gerceklesicek bekleye bekleye bi hal olduk.en yakin zamanda gerceklestirin lutfen.

DeletedUser

Guest
bu dengeleme bi turlu olmadi gitti yahu...oyuna biraz yenilik verin...

DeletedUser

Guest
Buriota'lar kamikaze birimi olarak süpriz biçimde kullanışlı olabiliyor, yalnız, kapladığı nüfus veya üretim maliyetinde iyileştirmeler yapılırsa daha çok kullanılır gibime geliyor..

Ek olarak saldırıda da karşı tarafın savunma gemilerini yok etmek amaçlı örn. 2 buriota=1 birem veya 1'e 1 oranında gemi yok edebilme özelliği devam edebilir..

Gemilerin taşıma kapasitesini 6 birim arttırdığımız araştırma, belki 8 olarak düzenlenebilir. Bu, daha fazla saldırı veya savunma gemisi yapabilmek için dolaylı yönden katkı sağlayacaktır.

Çok pahalı olması şartıyla, birimlerin güç kademelerini arttırabilme özelliği konusunda neler düşündünüz bilmiyorum, ama hesap etmenizde fayda var. Sadece bir kere upgrade etmek şeklinde..