DAVUTBEY > Grafik Destek [İTTİFAK ARMASI , PROFİL ARMASI]

• Konuyu başlatan DeletedUser2324
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2324

Guest
Merhaba arkadaşlar ;

Gönüllü olarak elimden geldiğince bildiğim becerebildiğim kadarıyla isteyenlere ittifak arması , profil metni , profil arması vb. isteklerinizi cevaplandırmaya çalışacagım :)

Örnek çalışma ;

2dh8xut.png

İstek Forum ;

İttifak Adı :
İttifak Kısaltması :
Maskot (İcon, arma resmi) ve Dünya ;
İstediğiniz metin :
Renk :

Not ; Arkadaşlar ben bu işi gönüllü olarak yapıyorum yaptığım çalışmaları beğenmeyebilirsiniz ben sadece emeğimin karşılığında bir teşekkür bekliyorum fazla birşey değil.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1845

Guest
İttifak Adı : Müttefikler Birliği
İttifak Kısaltması :
Maskot (Resim) :
image.php

İstediğiniz metin :
Renk :

Bazı yerleri boş bıraktım çünkü ittifakta yetkili değilim ama çalışmalrınızı merak ediyorum ve diğer üyelerde sever ve beğenirse İttifağımız da paylaşırız profilimizi sizin yaptığınız çalışmayla şanlandırırız.

DeletedUser2324

Guest
İttifak Kısaltması :
Maskot (Resim) :
image.php

İstediğiniz metin :
Renk :

Bazı yerleri boş bıraktım çünkü ittifakta yetkili değilim ama çalışmalrınızı merak ediyorum ve diğer üyelerde sever ve beğenirse İttifağımız da paylaşırız profilimizi sizin yaptığınız çalışmayla şanlandırırız.

Teşekkür ederim öncelikle ben size daha değişik bir çalışma yapma istedim buyrun eğer beğenirseniz belirtiniz ittifak sayfanız da şeffaf duracak dosyayı vereyim bu sadece örnek ;
28a6wj8.png

DeletedUser1845

Guest
Ellerinize ve emeğinize sağlık. Çok teşekkür ediyorum güzel çalışma... :eek:

DeletedUser2324

Guest
İttifak Kısaltması :
Maskot (Resim) :
image.php

İstediğiniz metin :
Renk :

Yaptığınız çok büyük terbiyesizlik yaptığım armayı alıp kendinize göre düzenleyip ben yaptım gibi foruma koyuyorsunuz ben ne yaptım sadece yazısınımı değiştirdim terbiyesizlik yapmayın lütfen mesajınızdan yaptıgım armayı kaldırın lütfen !
Emeğe saygı biraz !