Dünyanın Galibi

• Konuyu başlatan DeletedUser782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser690

Guest
Cesaretimizle çabamızla hakettiğimiz yeri hiç bir zaman kaybetmedik daima 1.lik . Ben öncelikle bugune kadar benden şehir alanları tebrik ediyorum.(İlgilenemedigim dönemde olsa başarı başarıdır ittifak arkdaşlarım durumu biliyor zaten). Güzel bir savunma savaşı ne yazikki yapamamanın üzüntüsünü yasıyorum. Beni heyecanlandıran savaslar sonucunu kestiremediğimiz savaşlar oldu bunları hic unutmam.
Oyundan cok kişi gelip gecti,ceza aldı,ayrılmak zorunda kaldı tek tek isimlerini sayamıyacağım ama herkese teşekkürler....
Herzaman söylediğim gibi...

YA BİZİMLE OLUR DÜNYAYI İNLETİRSİN
YA DA YOK OLUR GİDERSİN

DeletedUser1184

Guest
Bence Dumlupınar tebriği daha çok hak ediyor,Ceyhun abi cesaret demişsin de,kendi içinizde kıytı köşelerde harika adası yapmanın neresi cesaret?ha başarısızlığımız çok olmuş olabilir,bundan dolayı bir çok oyuncumuz soğumuşta olabilir(vaktinde bende soğumuştum sonradan motor ısındı) Tüm imkansızlık ve olumsuz şartlara rağmen tüm ittifak olarak olamasa da mücadeleyi elden bırakmamamız bizim sizden daha çok tebriği hak ettiğimizin göstergesi tabi bu işin bencesi ama görünen başarıya göre sizin.tabi bunu şehir sayısı az olan bir oyuncu olarak diyorum ama boyuttan ziyade işlev bazen daha önemli olabiliyor.he bir de bu başarıyı %100 saf emekle mi kazandınız orası ayrı bir tartışma mevzuusu.Ayrıca wow başladığı andan itibaren sizden konuştuğum-irtibatta olduğum oyuncular hep 1haftada biter 10 güne kalmaz deyip durdu da 7wowun 7sini de 1,5aya yaklaştık hala bitiremediniz bence bu bir Heroic Victory den ziyade Clear Victory'e doğru gidiyor fazla da abartmamak lazım bence şundan dolayı diyorum 7milyar mı 70milyon mu ne sizin puanınız sanırım 2. olan bizim 4milyar mı 35milyon mu neydi yani 2kat arada fark varken(siz bünyenizdeki bazı oyuncuları son bu hafta içinde atmamışken durum buydu) bu kadar yavaş bitirmek sıradan bir zaferdir Dünya falan inlemedi yani.Görünen bir şeydi en güçlü ittifakla en güçlü 3. ittifak birleşip 2. ittifaka düşman olursa olacağı budur.Ama biz zafere ulaşsaydık sizden önce işte o zaman şamata gırgır olurdu böyle de ahkam keser gibi konuşmaya yüzünüz olmazdı da bu şeye benziyor Atatürk olmasaydı nolurdu?Atatürk vardı ve bunlar zaten oldu.Sizde bu haldeydiniz bu sonuç ortaya çıktı :)

DeletedUser

Guest
Tebrikler arkadaşlar. Hem Thordaki arkadaşlara hem de Dumlupınardaki dostlarıma.

DeletedUser782

Guest
ya yazı o kadar uzun ki tebriği geçmiş sanki -caktık -cuktuk.. fln filan..bla bla..
gerek yok birader böyle şeylere konu uzayınca okunmuyor yazı :) biz harikaları bitiremedik DEĞİL bitirmiyoruz ki belki dumlu silkinir kendine gelir de oyun zevkli olur diye..anlayana tabii..
bak kendi ağzınla söylüyorsun beta nın en büyük ittifakı THOR dur..kasap la yada yalnız galibiyet en büyüklerindir...ikincilere gümüş..:)))

Tebrikler arkadaşlar. Hem Thordaki arkadaşlara hem de Dumlupınardaki dostlarıma.
oli06 saol dost..savaşmaktan en zevk aldığım oyuncu. :)

02.11.13, 22:12 tarihli forum mesajımdan alıntı..

kordinat veriyorum..

Ada 178511
Deniz: 35 (375,506) burayı alın.. yada boşverin bunu burası ağır gelir size :cool:

buraya yönelin hem harikanızda var :D

Ada 185633

Deniz: 35 (382,564)

bu mesaja cevap veremeyenler hala -caktık -cuktuk.. fln filan..

DeletedUser1184

Guest
cevap veremeyenler derken?sizin ittifakınızdan iki oyuncu daha multiden ceza aldı :) gün olur devran döner derler irfanirfan evvelden bizler ceza alırdık şimdi siz ceza almaya başladınız :) cevap vermeyi biliriz elbet ama senin gibi düşünmeden etmeden konuşmuyoruz biz ikincisi yazdığım yazı orta boyutta bir yazı hayat grepolisten ibaret değil kitap oku da okumanı hızlandır madem :) saldırı yapmayı biliyorum diyorsun sonra gelmiş ahkam kese kese aman bu yazı da çok uzunmuş okumaya bile değmez neler zırvalamışsınız deyip duruyorsun o zaman sen sadece oyundan anlayan birisin demek ki ama hayat oyundan ibaret değil unutma diye hatırlatmak istedim.neyse tartışmaya da gerek yok,oyun platformunda en güzel cevaplar oyundan verilir :)

DeletedUser

Guest
Tebrikler thor sizde ulaştiniz mutsuz sona demekki alpadada biz ulaştik ama sonuç malum fiyasko betadada sonuç değişmeyecek sanirim genede kazanmak güzell beeaaa:)

DeletedUser782

Guest
cevap veremeyenler derken?sizin ittifakınızdan iki oyuncu daha multiden ceza aldı :) gün olur devran döner derler irfanirfan evvelden bizler ceza alırdık şimdi siz ceza almaya başladınız :) cevap vermeyi biliriz elbet ama senin gibi düşünmeden etmeden konuşmuyoruz biz ikincisi yazdığım yazı orta boyutta bir yazı hayat grepolisten ibaret değil kitap oku da okumanı hızlandır madem :) saldırı yapmayı biliyorum diyorsun sonra gelmiş ahkam kese kese aman bu yazı da çok uzunmuş okumaya bile değmez neler zırvalamışsınız deyip duruyorsun o zaman sen sadece oyundan anlayan birisin demek ki ama hayat oyundan ibaret değil unutma diye hatırlatmak istedim.neyse tartışmaya da gerek yok,oyun platformunda en güzel cevaplar oyundan verilir :)
Dostoyevski‎ 'nin Yeraltından Notlar'ında gördüğüm en sağlam cümle; "şimdi bir an için insanların aptal olmadığını düşünelim."

düşündün mü Hadrianapolis ? :cool:

DeletedUser1184

Guest
bak bunu düşünmeden önce senin gerçekten bu kitabı okuyup okumadığın konusunda düşündüm internet platformlarına baktım ve aynen yazılmış biçimini twitterda buldum yani noktalama işaretlerinin hepsi dahil aynısı yani.Ama tabi direkt internetten copy paste yaptığını kesinleştirmeden önce şu ihtimaller olabileceğini düşündüm:1)Ya senin twitter hesabını buldum. 2)Ya sen bu adamı takip eden birisin 3)Ya da internette dolaşırken bu karşına geldi ve bana laf sokma ve kendini yukarı çıkartma adına burada paylaşma gereği duydun.Bilmem link vermek yasak mı ama vereyim yine de https://twitter.com/suyorumcusu/status/405454654567231488 umarım ki senin twitterındır ve gerçekten bir kitap okuyucusundur gerçi nasıl ispatlayacaksın veya niye ispatlayasın ki?gerek yok yani :)
Daha sonra Dostoyevski'nin hatrına bu sözü senin için düşündüm,acaba dedim gerçekten bu sıfat yok mu sen de diye ama sonra baktım ki işi hakaret boyutuna tırnak işaretleri için de dökecek boyutta küçülmüşsün ben de nush ile uslanırsın belki diye bir mukabele de bulunmak isterim Usta Divan Şairimiz Fuzuli'den:
''Mey biter sâki kalır,
Her renk solar hâki kalır,
İlim cahilliği alsa da
Hamurun da varsa eşeklik bakî kalır''
Bu arada Fuzulî adaşım olur İrfanirfan.
Neyse bugün yeterince oyun açısından da cevap verdik ittifak olarak en azından biz de varız yıkılmadık ayaktayız ve istediğimizde her türlü imkansızlık ve zorlukla da karşılaşsak karşınızdayız dediğimizi düşünüyorum.Daha fazla cıvımadan konu ve lafın kıymeti azalmadan bu tartışmayı da sonlandırmayı teklif ediyorum çünkü şahsi bir atışmaya girmemiz forum etiğine aykırı olduğunu düşünüyorum bilmem sen düşünür müsün irfanirfan? :cool:

DeletedUser782

Guest
valla her lafa bir diyeceğiniz var ama alacağınız şehir yok..

her kitapta insanı ön yargılarından kurtarmıyor.. çürümüşlüğü kitap bile düzeltemez..unutma kendini düzeltecek yine sensin gerçi bunada laf bitmez sende beyaztv yorumcularını geçtin..her yazdığımız cümlenin patentini alsaydık keşke..

biz liderliğimizi oyunun galibetliyini kutlayalım sen gel ağla sızla yapcaktık yupcaktuk şu olmasaydı bu olmasaydı diye araya gir sonra zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış ohh ne güzel...

oyunda şehir almadıktan sonra vereceğiniz her cevap çöplükten/hiçlikten ibarettir..

haa bu arada ben haraket etmek istedikten sonra istediğimi direk söylerim istediğine sorabilirsin..ama senin gibi öyle fuzuliden şiir alıp insanlara hakaret edecek kadar içten pazarlıklı olmadık..

ben dünya insanlığından bahsediyorum sen lafı kişiselliğe döktün tanımadığın insanlara böyle haraket etme..sana göre kitap okumuyoruz hayatımız sadece oyun..öyle olsa bile sanane bundan!!! ekran karşısında karakter analizi yapmak ve yorumda bulunmak sanamı kaldı!! sen kimsinki!!

bazıları kendinden yüksek olanları görmek istemez başka şeylerle aşağılayarak üstte çıkmaya çalışır...sen benle, ne oyunda ne normal hayatta nede okuduğum kitaplarla aşık atamazsın..yerini sınırını bil..bu kadar yazacağına şehir al biraz..40şehrin var görende birşey sanacak..100şehrin oluncaya kadar sana ve yazdıklarına cevap vermeyeceğim artık..